poniedziałek, 18 marca 2019

Przysmaki 8in1 dla psa


Przekąski 8in1 to propozycje, po które z czystym sumieniem sięgnąć możemy wówczas, gdy pupila uraczyć chcemy pysznym i zdrowym smakołykiem. Przysmaki sygnowane logiem tej marki zaskoczą nas przemyślanym składem, bogactwem smaków oraz dodatkami dbającymi o psie zdrowie. Ponadto po przekąski te sięgać możemy nawet wówczas, gdy pupil nasz jest uczulonym na gluten alergikiem. 


Dodatkowe przysmaki w psiej diecie


Bonusowe kęsy spożywane przez psiaki między głównymi posiłkami wcale nie muszą gościć na liście zakazanych specjałów. Wystarczy, że podobnie jak w przypadku podstawowych karm zadbamy o jakość serwowanych przysmaków. W sklepach zoologicznych odnajdziemy wiele różnorakich specjałów dla czworonogów. Szukając wysokiej jakości produktów, sięgajmy po te, które w składzie swym nie zawierają sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Dobrze jest też, gdy dodatkowe przysmaki dla psów posiadają obniżoną zawartość tłuszczu i wytwarzane są bez dodatku cukru. Innym atutem mogą być tu walory prozdrowotne. W tym wypadku bonusowe dania nie tylko sprawią radość naszemu czworonogowi, ale i pozytywnie wpłyną one na psie zdrowie. Przysmaki 8in1 dla psa to propozycje, które spełniają wszystkie wspomniane powyżej wytyczne.  


Czym jeszcze wyróżniają się przysmaki 8in1?


8in1 to marka, która tworząc swe produkty, w pierwszej kolejności stawia na prawidłowe odżywianie gwarantujące dobre psie samopoczucie i zdrowie. Kluczem do sukcesu jest tu ciągła praca nad udoskonalaniem receptur. Tę zaś poprzedzają regularnie prowadzone badania. Możemy mieć więc pewność, że nad składem psich przysmaków bacznie czuwa tu rzesza ekspertów.

Niebagatelnym atutem przysmaków 8in1 dla psa jest również ich bezglutenowa formuła. Nietolerancja glutenu u psów wcale nie jest rzadkością. Do najpopularniejszych świadczących o niej objawów należą zaparcia, utrata kilogramów, osowiałość i kiepski stan sierści. W przypadku tej dolegliwości dochodzić może jednak do głosu również wiele nieswoistych symptomów. Nawet gdy u psiaka zdiagnozujemy nietolerancję bądź alergię na gluten, wciąż sięgać możemy po przysmaki 8in1. Dzięki nim z dodatkowych smakowitych kęsów nie będziemy musieli rezygnować.

Co więcej, specjały marki 8in1 pomyślane zostały tak, by użycie ich było wygodne i proste dla psich właścicieli. Producent zaproponował więc m.in. strunowe zapięcie ułatwiające zamknięcie raz otwartej paczki, a tym samym gwarantujące ochronę przed wysychaniem. Smakołyki wychodząc na spacer, spokojnie wrzucić możemy też do kieszeni, gdyż nie kruszą się one, a zapach ich nie jest dokuczliwy. 


8in1 dla psa – rodzaje przysmaków


Linia 8in1 Fillets to funkcjonalne przysmaki, których podstawę stanowi mięso drobiowe serwowane pod postacią filetów. Do wyboru mamy tu cztery różne wersje tej przekąski. Pro Digest za pomocą cykorii zawierającej prebiotycznie działającą inulinę wspiera funkcjonowanie układu pokarmowego. Pro Skin&Coat z olejem lnianym poprawia wygląd psiej sierści. Pro Breath to propozycja, która dzięki pietruszce i mięcie pieprzowej zapewnia zwierzakowi świeży oddech. Zasobna w chondroitynę i glukozaminę przekąska Pro Active wspomaga zaś sprawność i mobilność zwierzaka.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA ↓Doskonałymi psimi przysmakami są też dwie propozycje z linii Grills. Grills Bacon i Grills Chicken Style to chrupiące specjały, z których pierwszy kształtem przypomina plaster bekonu, drugi zaś filet z kurczaka. Obie opcje to połączenie mięsa i surowej skóry. Zarówno swym smakiem, jak i grillowym aromatem skuszą one zatem każdego zwierzaka.  

Jeśli poszukujemy przekąski, która dobrze sprawdzi się w roli zabieranej na spacery nagrody, sięgnijmy po propozycje tworzące linię 8in1 Minis. Te niewielkie przysmaki bez problemu wrzucić możemy do kieszeni. Dodatkowo do wyboru mamy tu aż 10 różnych smaków. Możemy być więc pewni, że naszemu zwierzakowi gratyfikacja taka nie znudzi się zbyt szybko.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA ↓


W roli treserek dobrze sprawdzą się też specjały linii Training Treats. Tu z kolei producent w jeden produkt połączył przekąski treningowe i funkcjonalne. Sposobem tym niewielkie i wygodne w użyciu przysmaki występują tu w czterech wariantach. Pro learn to propozycja, która dzięki kwasom Omega-3 wspiera proces uczenia. Pro immune przy pomocy przeciwutleniaczy dba o system odpornościowy. Pro energy zwiększa psią wydajności dzięki zawartej w niej l-karnitynie. W Pro activity zaś chondroityna i glukozamina dbają o kondycję psich stawów.

↓ PRZYSMAKI 8IN1 DLA PSA  ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Magdalena Paszko
Zdjęcie: © bit24 — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza