czwartek, 7 marca 2019

Karma Nutrilove dla psa


Nutrilove to marka, której produkty w pełni zaspokoić potrafią żywieniowe potrzeby naszych czworonożnych pupili. Stawiając na te właśnie mokre bądź suche karmy, dobrze dbamy więc o jakość psich posiłków oraz zapewniamy naszym milusińskim należycie zbilansowaną dietę. 


Nutrilove – ta nazwa mówi sama za siebie


Dania serwowane z miłością to specjały, które na uwadze mają dobro, a więc i zdrowie naszych pupili. Marka Nutrilove, jak sama nazwa wskazuje, skrupulatnie troszczy się zatem o jakość, a w tym i o wartości odżywcze swych specjałów. Karmy Nutrilove dla psa pieczołowicie dbają więc o optymalną kondycję naszych zwierzaków, o ich system trawienny i odpornościowy oraz o kondycję sierści i skóry. Ponadto w propozycjach tych nie odnajdziemy sztucznych barwników i konserwantów ani produktów modyfikowanych genetycznie. W procesie produkcji karm wykorzystywane są najnowsze technologie, same receptury zaś opracowują wykwalifikowani znawcy tematu – weterynarze i zwierzęcy dietetycy.  Sposobem tym sięgając po produkty sygnowane tym logiem, mamy 100% pewność, że do miski naszych czworonogów trafiają same dobre kęsy.

↓ KARMA NUTRILOVE DLA PSA ↓Nutrilove – pełnoporcjowa karma super premium


Zarówno suche, jak i mokre karmy Nutrilove dla psa to specjały pełnoporcjowe, a więc zbilansowane tak, aby zaspokoić mogły żywieniowe potrzeby naszych zwierzaków. Pokarmy kompletne to dania w pełni samodzielne. Zawsze sporządzane są więc one według ściśle ustalonej, zamkniętej i przygotowanej przez specjalistów receptury. Ponadto producenci takich karm dbają nie tylko o stabilność składu, ale i o smakowe walory przysmaków oraz ich wysoką strawność zapewniającą należyte wchłanianie się składników odżywczych.

Specjały spod znaku Nutrilove należą też do karm z kategorii super premium. Jak na tego typu produkty przystało, starają się więc one oferować jak najbardziej szeroki wachlarz żywieniowych propozycji. Producenci karmy Nutrilove zdają sobie sprawę z tego, że jedna receptura nie jest w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich psiaków. Sposobem tym wśród propozycji tej marki odnajdziemy odrębne karmy dla szczeniaków ras małych i średnich, dla szczeniąt ras dużych, dla dorosłych psów małych, średnich i dużych, dla psów dojrzałych 7+, tych posiadających wrażliwy układ pokarmowy oraz dla zwierzaków aktywnych. Tę ostatnią propozycję, z racji na wysoką wartość energetyczną z powodzeniem serwować możemy też ciężarnym i karmiącym sukom.  


Karmy Nutrilove dla psa


Z jednej strony producent karm Nutrilove tak skomponował swą ofertę, byśmy bez problemu mogli znaleźć w niej dania przeznaczone dla psiaków znajdujących się na różnych etapach życia. Z drugiej strony do wyboru mamy tu specjały o różnych smakach i różnej konsystencji. Tradycyjnie więc sięgnąć możemy po karmy suche bądź mokre. Wśród tych drugich odnajdziemy zawierające 69% mięsa puszki z mięsnymi kawałkami zanurzonymi w galaretce lub sosie oraz saszetki, w których gotowane na parze mięso stanowi aż 82% składu. Dodatkową propozycją są też przyrządzane bez dodatku zbóż psie pasztety, w których białko zwierzęcego pochodzenia stanowi 100% składu.

↓ KARMA NUTRILOVE DLA PSA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © Yakobchuk Olena — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza