poniedziałek, 11 marca 2019

Karma Nutrilove dla kota


Troska o dobro domowych czworonogów jest nierozerwalnie powiązana z dbałością o ich prawidłowe żywienie. Serwując pupilom odpowiednio zbilansowane i smakowite posiłki, możemy w łatwy sposób wyrazić naszą miłość do nich. Ta prosta idea stała się podstawą do opracowania wyjątkowych karm Nutrilove dla kota. Dlaczego produkty tej marki mogą idealnie trafić w gust naszego mruczącego podopiecznego?


Czym wyróżniają się karmy Nutrilove dla kota?


Nutrilove to marka stworzona przez firmę Partner in Pet Food – jednego z czołowych producentów pokarmów dla zwierząt w Europie. Według filozofii Nutrilove codzienne posiłki mogą być nie tylko sposobem na dostarczenie podopiecznemu wszystkich niezbędnych składników, ale również świadectwem naszych uczuć wobec zwierzaka. Właśnie dlatego produkty tej marki łączą w sobie najwyższą wartość odżywczą i wysoką smakowitość. Karmy Nutrilove dla kota wyróżniają się dużą zawartością białka pochodzenia zwierzęcego – w niektórych produktach jest ono jedynym źródłem protein. W recepturze istotną rolę odgrywa świeże mięso, które dostarcza futrzakom wielu cennych składników. Pokarmy Nutrilove są też zgodne z najnowszymi trendami żywieniowymi. Ich producenci uwzględnili preferencje zwierzaków związane z mięsożerną naturą. Z pożywienia wyeliminowano także potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia dodatki, takie jak: surowce GMO, sztuczne aromaty, barwniki i konserwanty. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym pokarmy zachowały dużą naturalność i wyrazisty smak. Szeroka oferta produktów pełnoporcjowych pozwala bez problemu dopasować pokarm do potrzeb mruczka wynikających z jego indywidualnych upodobań.

Suche karmy Nutrilove dla kota


Suche pokarmy Nutrilove skierowane są do dwóch podstawowych grup mruczących smakoszy – kotów dorosłych i po zabiegu sterylizacji.

Nutrilove Cat Adult to karma podstawowa przeznaczona dla futrzaków wszystkich ras, które ukończyły 1. rok życia. Receptura pożywienia opiera się na mięsie drobiowym, które stanowi aż 40% wszystkich komponentów. Co więcej, pożywienie odznacza się wysoką zawartością świeżego kurczaka (17%). Formuła karmy Nutrilove Cat Adult wspomaga trawienie, wzmacnia naturalną odporność, poprawia stan skóry i sierści, a także pozytywnie oddziałuje na wzrok, pracę serca i funkcje wątroby. Pokarm jest zasobny w wiele wartościowych składników (m.in. taurynę, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, biotynę, cynk, witaminę E).

Nutrilove Cat Sterile to karma na bazie kurczaka dedykowana dorosłym (> 1. roku życia) futrzakom po zabiegu sterylizacji. Ze względu na odpowiednie proporcje składników mineralnych, pożywienie ma chronić zwierzaki przed problemami w obrębie układu moczowego. Pokarm wspiera też kondycję mruczków i zapewnia im doskonały wygląd.

↓ SUCHA KARMA NUTRILOVE DLA KOTA ↓

Mokre karmy Nutrilove dla kota


Marka Nutrilove może poszczycić się niezwykle bogatą ofertą pełnoporcjowych mokrych pokarmów dla mruczków. Wilgotne specjały dostępne są w kilku rodzajach – filecików w sosie, mięsnych kawałków w galaretce i miękkich pasztetów. Wśród różnorodnych propozycji znajdziemy dania z kurczakiem, wołowiną, cielęciną, kaczką czy łososiem. Mnogość smaków pozwala w łatwy sposób urozmaicić codzienne posiłki futrzaka. Zróżnicowana konsystencja pokarmów sprawia, że koty w trakcie posiłków mogą realizować naturalne zachowania pokarmowe. Twórcy marki Nutrilove nie zapomnieli o specyficznych wymaganiach mruczków po sterylizacji – przygotowali dla nich specjalne pożywienie.

Mokre karmy Nutrilove dla kota są lekkostrawne i dobrze przyswajalne, dzięki czemu nie obciążają nadmiernie przewodu pokarmowego kotów. Pokarmy w formie mięsnych kawałków w galaretce i pasztetów nie zawierają zbóż, dlatego nadają się nawet dla wrażliwych futrzaków. Recepturę wielu produktów wzbogacono o inulinę, która dobroczynnie wpływa na trawienie i stymuluje rozwój mikroflory jelitowej. Pokarmy Nutrilove uzupełniono ponadto o taurynę, niezbędne witaminy i minerały. Wszystkie wilgotne karmy odznaczają się również wysoką zawartością mięsa (60-92%), dzięki czemu doskonale spełniają oczekiwania kotów i w pełni zaspokajają ich potrzeby żywieniowe. Są przy tym wyjątkowo smakowite i chętnie zjadane nawet przez wybredne mruczki.

↓ MOKRA KARMA NUTRILOVE DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Africa Studio — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza