wtorek, 26 marca 2019

Karma Brit Carnilove dla szczeniaka


Psie specjały spod znaku Carnilove to doskonałe bezzbożowe propozycje bazujące na lekkostrawnym mięsie. Marka ta, słynąca z linii karm dla psów dorosłych, posiada też specjalną ofertę dla szczeniąt. Od samego początku pupilom naszym serwować możemy więc znakomitej jakości przysmaki.

Brit Carnilove – mięsne danie dla psiego malucha


Większość domowych czworonożnych pupili to prawdziwe łakomczuchy. Nic więc dziwnego, że z niemałym apetytem zjadają one wszelkie kęsy trafiające do ich misek, również te pochodzące wprost z naszych stołów. Psy od wieków żyją blisko człowieka, wcale nie znaczy to jednak, że nasze jedzenie jest zdrowe i dla nich. Czeski producent marki Brit podkreśla, że dieta pupili tych, blisko spokrewnionych z wilkami, bazować powinna głównie na mięsie. Ponadto firma ta ze specjałów swych eliminuje zboża, a jako wartościowy dodatek stosuje zioła, warzywa i owoce.

↓ KARMA BRIT CARNILOVE DLA SZCZENIAKA ↓Należyte zbilansowanie diety szczególnie ważne jest w przypadku szczeniąt. Młody, rozwijający się organizm rosnąc, codziennie podejmuje nie lada wyzwanie. Nie tylko niezbędne są mu więc wszystkie ważne substancje odżywcze, ale i to, by dostarczone zostały one w odpowiednich ilościach. Z tej to właśnie przyczyny nie tylko marka Brit, ale i inne dobrej jakości specjały dla psów zawsze posiadają odrębną linię karm dla szczeniąt.

Atuty Brit Carnilove dla szczeniąt


Firma Brit z myślą o najmłodszych psiakach przygotowała karmę Carnilove z indykiem i łososiem. Zarówno indyk, jak i łosoś jest pełnowartościowym źródłem dobrze przyswajalnego białka i cennych substancji odżywczych wspierających rozwój mózgu. Ten pierwszy zawiera cynk oraz witaminy B3 i B6, ten drugi zaś porządną dawkę nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto kwasy omega-3 w pakiecie z drożdżami browarniczymi dobrze dbają też o skórę, a więc i o sierść zwierzaka. 

Za należyte funkcjonowanie stawów, więzadeł i ścięgien odpowiadają tu dostarczające glukozaminy muszle skorupiaków i zasobny w chondroitynę ekstrakt z chrząstki. W składzie karmy dla szczeniąt Carnilove goszczą też bogate w minerały oraz regulujące pracę tarczycy, układu nerwowego i trawiennego algi morskie oraz korzeń cykorii dbający o mikroflorę jelit.

Warto wspomnieć i o tym, że choć specjał Brit Carnilove dla szczeniąt nie jest typową karmą hipoalergiczną, gdyż bazuje na więcej niż jednym rodzaju białka, sprawdza się on w przypadku psich alergików. Dzieje się tak za sprawą eliminacji zbóż oraz użycia takich białek zwierzęcych, które rzadko wywołują alergie.  

Rodzaje karm Brit Carnilove dla szczeniaka


Młode psiaki powinny jadać wyłącznie karmy dla szczeniąt. Ważny w przypadku tym jest jednak nie tylko wiek naszego pupila, ale i jego rasa, a tak dokładniej docelowe gabaryty. Psy duże nim osiągną dorosłość, radykalnie zwiększyć muszą swą masę. Jednocześnie rosną one jednak znacznie dłużej, a więc wolniej niż szczenięta ras małych. Skład karm dla jednych i drugich psiaków różnić powinien się więc pod względem ilości zawartych w nich substancji odżywczych. Stąd też marka Carnilove wypuściła na rynek dwa osobne specjały. Carnilove Salmon&Turkey for Puppy dedykowana jest szczeniakom mniejszych psiaków i stosowana może być do 12 miesiąca życia.  Carnilove Salmon&Turkey Puppy Large to specjał dla szczeniąt ras dużych, którym to zwierzaki te żywić mogą się aż do 30 miesiąca życia. 

Karma Carnilove dla szczeniąt występuje też w odsłonie suchej i mokrej. Bez problemu po dania sygnowane tym logiem sięgnąć możemy, gdy pupilowi wprowadzić chcemy mieszaną dietę.

↓ KARMA BRIT CARNILOVE DLA SZCZENIAKA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © Tatyana Gladskih — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza