czwartek, 28 czerwca 2018

Karma Eukanuba dla psów dorosłychJeśli dla ukochanego pupila zdobyć chcemy wysokiej jakości karmę, sięgnąć możemy po produkty opatrzone logiem firmy Eukanuba. Znalezienie specjału dedykowanego psom dorosłym wcale nie rozwiązuje sprawy. Miskę milusińskiego warto wypełniać takim pożywieniem, które weźmie pod uwagę kondycję zwierzaka i należycie sprosta jego indywidualnym wymaganiom.

Karma Eukanuba – zdrowy przysmak dla psa


Wybierając karmę dla psa, powinniśmy mieć 100% pewność, że do miski naszego pupila trafia to, co najlepsze. Firma Eukanuba na rynku obecna jest od 1969 roku. Od początku swej działalności zasadniczy nacisk kładła ona na komponowanie takich żywieniowych formuł, które idealnie dopasowane są do wieku psa, jego rasy, gabarytów i indywidualnych potrzeb. Tylko tak skrupulatnie przemyślane żywieniowe specjały są bowiem w stanie zapewnić zwierzakowi prawidłowy rozwój i zdrowie.

↓ KARMY DLA PSA EUKANUBA DAILY CARE ↓Choć na temat naturalnych żywieniowych psich skłonności wciąż trwają zażarte debaty, firma Eukanuba zdecydowanie opowiada się za tym, że nasi czworonożni pupile należą do grona zwierząt mięsożernych. Zgodnie z takim założeniem wypuszczane na rynek karmy bazują na białku pochodzenia zwierzęcego. Wybór padł tu na ten rodzaj protein, gdyż są one łatwostrawne i obfitują w kompletny zestaw niezbędnych psu aminokwasów. Ponadto karmy dla psa Eukanuba wolne są od pszenicy, od produktów genetycznie modyfikowanych oraz od wszelkich sztucznych barwników czy wzmacniaczy smaku. Atutem ich są zaś kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 obecne w prawidłowo zbilansowanych proporcjach, dobrze przyswajalny błonnik pokarmowy oraz kompleks niezbędnych przeciwutleniaczy i witamin.

Karma Eukanuba dla psów dorosłych – niezwykłe bogactwo oferty


Nie jest możliwe stworzenie tak uniwersalnej formuły żywieniowej, która w równym stopniu zaspokajałaby potrzeby każdego psiaka. Żywieniowe wymagania pupili zmieniają się wraz z wiekiem. Jakby tego było mało, ściśle współgrać muszą też one z wielkością zwierzaka, z jego aktualną kondycją oraz z preferowanym przez niego poziomem aktywności. Eukanuba ze wszystkich tych czynników znakomicie zdaje sobie sprawę. Dzięki temu szukając odpowiednich specjałów dla psa dorosłego, natknąć możemy się tu na odrębne linie dedykowane pupilom ras małych, średnich i dużych. Na tym jednak troska o nasze zwierzaki wcale się nie kończy.

Osobne przysmaki przygotowano tu dla ras takich jak: cocker spaniel, owczarek niemiecki, golden retriever, highland white terrier, yorkshire terrier, labrador retriever, jamnik, rottweiler czy bokser. Właściciele tych pupili mogą więc zdobyć dla swych milusińskich taką formułę żywieniową, która idealnie dostosowana będzie do ich specyficznych potrzeb. Podobne wsparcie w zakresie żywienia firma Eukanuba oferuje psom otyłym, pracującym, aktywnym oraz zmagającym się z nadwrażliwością skóry, przewodu pokarmowego czy niedomaganiem stawów. W przypadku takich pojawiających się na horyzoncie problemów możemy więc prewencyjnie zadziałać, włączając odpowiednią dietę. 

↓ KARMY DLA PSA EUKANUBA BREED SPECIFIC ↓Specjalne karmy weterynaryjne


Zdarzają się sytuacje, w których nasi domowi pupile potrzebują specjalnego żywieniowego wsparcia. Dla osłabionego i zmagającego się z chorobą organizmu dotychczas stosowana dieta może okazać się niewystarczająca. W sytuacjach takich, w połączeniu z terapią medyczną i w porozumieniu z prowadzącym naszego psa lekarzem, zastosować możemy odpowiednią dietę weterynaryjną. Tak kompatybilna terapia załagadza efekty choroby i skutecznie wspomaga działanie psiego organizmu.

Firma Eukanuba, w linii Eukanuba Veterinary Diet, przygotowała pięć różnych produktów. Restricted Calorie o zmniejszonej zawartości tłuszczów, z dodatkiem wspierającej metabolizm L-karnityny i chroniącej stawy glukozaminy, przeznaczona jest dla psów zmuszonych do obniżenia masy ciała. Weight Diabetic Control, dzięki odpowiedniej mieszance węglowodanów normalizujących poziom insuliny wspierać ma walkę z cukrzycą. Karmę Renal obfitującą w białka i ubogą w fosfor wybrać powinniśmy dla psów borykających się z chorobami nerek. Wyjątkowo lekkostrawny Intenstinal wspomoże zaś leczenie układu pokarmowego. Ostatnia propozycja, Joint Mobility przy pomocy glukozaminy i chondroityny oraz odpowiednich dawek kwasów omega-3 i omega-6 wspierać ma funkcjonowanie nadwyrężonych stawów.

↓ KARMY DLA PSA EUKANUBA VETERINARY DIETS ↓W przeciwieństwie do na co dzień stosowanych karm weterynaryjne specjały zazwyczaj podajemy psu tylko przez pewien okres czasu. Sposób dawkowania i czas leczenia ściśle zależny jest od potrzeb i każdorazowo ustalać powinien go weterynarz.

↓ KARMY DLA PSA EUKANUBA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz