poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Karma dla szczeniąt Acana Puppy


Jeśli chcemy, by szczeniak nasz wyrósł na zdrowego dorosłego psiaka, zadbać musimy o to, aby organizm jego od początku otrzymywał wszystkie niezbędne mu składniki pokarmowe. Producenci wysokiej jakości karm dla psów nie tylko dbają o jakość wykorzystywanych produktów. Stawiają też oni na to, żeby jedzenie przez nich wytwarzane było jak najlepiej przyswajalne przez organizm zwierzaka. Do specjałów mających na uwadze obie te kwestie, należy karma dla szczeniąt Acana Puppy

Czym wyróżnia się psie biologicznie odpowiednie jedzenie?


Na opakowaniach karm dla psów odnaleźć możemy wiele tajemniczo brzmiących haseł. Jednym z takich zagadkowych sloganów jest określenie „jedzenie odpowiednie biologicznie”. Jak zostało już wspomniane, producenci karm starają się łączyć troskę o jakość produktu z tym, by ten dla psa był łatwostrawny i dobrze przyswajalny, a więc maksymalnie dopasowany do jego gatunkowych potrzeb. Mianem karm odpowiednich biologicznie określamy zatem takie specjały, do pozyskiwania i trawienia których zwierzaki są przystosowane anatomicznie. Producenci, komponując dietę, wziąć muszą więc pod uwagę budowę zębów, szczęk, układu pokarmowego oraz enzymy zawarte w ślinie.

Chcąc żywić psa tak, jak zrobiłaby to sama Matka Natura, musimy mieć na uwadze fakt, że pupile nasi należą do zwierząt mięsożernych. Podstawowym składnikiem karm biologicznie odpowiednich, a do takich zaliczamy właśnie karmę dla szczeniąt Acana Puppy, jest więc białko zwierzęce. W specjałach opatrzonych takim hasłem wyraźnie ograniczona zostaje też ilość węglowodanów. Te zaś, które są używane, charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym. Ze składu znika więc tu pszenica, biały ryż czy kukurydza, a w miejsce ich pojawia się groch i słodkie ziemniaki. Rozwiązanie takie sprawia, że układ mięsożerców znacznie lepiej daje sobie radę z trawieniem roślinnych dodatków.

↓ KARMA DLA SZCZENIĄT ACANA PUPPY ↓Jakie cenne specjały odnajdziemy w karmach Acana Puppy?


Organizm rozwijającego się szczeniaka potrzebuje solidnego wsparcia w postaci regularnie dostarczanych składników odżywczych. Należyta ilość dobrze przyswajalnego białka jest podstawą diety psich maluchów, na tym jednak troska o psie zdrowie się nie kończy. W karmach Acana dla szczeniąt olej ze śledzia jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, które to wspomagają należytą pracę mózgu. Korzeń z cykorii pełni tu rolę dbającego o florę bakteryjną prebiotyku, dzika róża wspiera zaś system odpornościowy. Ostropest plamisty, kurkuma, jabłka, żurawina i lucerna dodawane są zaś w celu usprawnienia procesów przemiany materii i trawienia. Warzywa, owoce i zioła dostarczają też psiakowi wszystkich niezbędnych mu mikroelementów i witamin. Dodatkowo producent do dyspozycji oddaje nam też osobną karmę dla psów ras małych (Acana Puppy Small Breed) i dużych (Acana Puppy Large Breed). Zawarta w tych produktach ilość składników odżywczych jest więc tu należycie dostosowana do gabarytów zwierzaka. 

Karma dla szczeniąt Acana Puppy – wysoka jakość specjałów 


W przypadku karm Acana Puppy możemy mieć pewność, że wybrany przez nas posiłek dla psiego malucha pretendować może do miana dobrze zbilansowanej karmy. Wiadomo też, że producent tego specjału sięga tylko po najwyższej jakości składniki – po jajka ściółkowe, po drób z chowu bezklatkowego, po mięso z wolnego wybiegu i poławiane w naturalnym środowisku ryby. Ponadto mięso pozyskiwane jest od lokalnych producentów, dzięki czemu do fabryki trafia ono nie mrożone, a świeże. Jakby tego było mało, znajdujący się w Albercie w Kanadzie firmowy zakład produkcyjny obsypany został też szeregiem branżowych nagród.

↓ KARMA DLA SZCZENIĄT ACANA PUPPY ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © demanescale — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz