poniedziałek, 27 listopada 2017

Karma dla kota Josera

Domowe mruczki również w kwestii pożywienia zasługują na to, co najlepsze. O samopoczucie i zdrowie pupila najlepiej zadba dobrze zbilansowana karma. Specjały marki Josera to gama wysokiej jakości produktów dedykowanych kotom w różnym wieku. Wśród tutejszych propozycji z pewnością znajdziemy więc coś, co naszemu pupilowi przypadnie do gustu.Czym wyróżniają się karmy Premium?


Na karmach naszych czworonożnych pupili pojawia się wiele tajemniczo brzmiących haseł. Wśród nich odnajdujemy też takie specjały, które opatrzone są logiem Premium, Super Premium bądź Extra Premium. Choć nie istnieją jasno określone wytyczne, według których sklasyfikować można by jakość kocich przysmaków, to karmy Super Premium okazują się zazwyczaj specjałami dobrego gatunku. Ostatecznie kluczem do rozszyfrowania jakości produktu jest jednak skład zamieszczony na etykiecie. Dzięki niemu szybko zweryfikować uda nam się zachęcające do zakupu hasło.

Dobrej jakości karmy Super Premium, a do nich właśnie należą z pewnością produkty marki Josera, serwują pożywienie zdolne zaspokoić wszystkie żywieniowe potrzeby zwierzaka. Stąd też, gdy menu takie zaproponujemy zdrowemu kociakowi, nie będziemy musieli sięgać po żadne dodatkowe suplementy. Dobrze dobrane składniki pokarmowe, w tym m.in. niezwykle cenne kwasy tłuszczowe, witaminy i mikroelementy zadbają o kondycję pupila, o dobry stan sierści i skóry, a nawet o kocie oczy czy serce. Specjały takie naprawdę kompleksowo podchodzą więc do tematyki zdrowia.


Co świadczy o jakości karm Josera?


Producenci karmy Josera dobrze zdają sobie sprawę z tego, że odpowiednie właściwości odżywcze posiadać mogą tylko surowce naprawdę dobrej jakości. Troska o zdobycie porządnego wyjściowego składnika jest więc tu kwestią priorytetową. Na tym jednak starania wcale się nie kończą. W przypadku firmy Josera całość produkcji jest pod ścisłym nadzorem. Przedsiębiorstwo to do życia powołało własne laboratoria sprawujące piecze nad linią produkcyjną. Dodatkowo Josera dba też o to, by do kociego pożywienia nie trafiały żadne zbędne dodatki. Karmy dla mruczków wolne są więc od soi, pszenicy, cukru czy mlecznych produktów. Brak tu też sztucznych barwników oraz zapachowych i smakowych wzmacniaczy. W roli tych ostatnich znakomicie sprawdzają się adekwatnie dobrane owoce i zioła.

Josera Minette – smakołyk dla młodych kociaków


Wiele na temat firmy produkującej jedzenie dla kotów powiedzieć może nam różnorodność proponowanych przez nią specjałów. Porządni producenci mają na uwadze fakt, iż kocie żywieniowe potrzeby ściśle zależne są od wieku zwierzaka. Stąd też zupełną podstawą są osobne linie dedykowane młodym kociakom, kotom dorosłym i sędziwym seniorom. W pierwszym etapie życia młode mruczki rozwijają się bardzo intensywnie. Stworzona z myślą o nich karma Josera Minette zasobna jest więc w pokaźną ilość energii i białka. W jedzeniu dla maluchów więcej jest też wapnia. Cała receptura zaś jest lekkostrawna, a więc w pełni dostosowana do jeszcze delikatnego układu pokarmowego młodziaków. Specjałem tym karmić możemy kotki ciężarne i karmiące.


Karma dla kota Josera – propozycje dla dorosłych zwierzaków


Dla kotów dorosłych firma Josera przygotowała pięć różnych dań. Do wyboru mamy więc tu:

-  podstawową smakowitą karmę Culinesse,
-  przeznaczoną dla mruczków z wrażliwym żołądkiem lekkostrawną karmę SensiCat,
-  NatureCat – specjał bezzbożowy,  w którym źródłem węglowodanów są ziemniaki i bataty,
- hipoalergiczny przysmak Marinesse znakomicie nadający się dla kotów cierpiących na nietolerancję pokarmową oraz dla tych mruczków, które preferują morskie przysmaki,
-  karmę Catelux, po którą warto sięgnąć wówczas, gdy pupil połyka nadmierną ilość sierści.

Poza karmą Marinesse wszystkie wspomniane powyżej produkty wzbogacone zostały o dietetyczne włókna ułatwiające rozprawę z połkniętymi włosami. Problem kul włosowych dotyczy wszystkich kotów, szczególnie narażone są jednak na to mruczki długowłose. Z myślą o nich w skład karmy Catelux włączonych zostało jeszcze więcej odkłaczających włókien.

Menu dla kocich seniorów


Sędziwe koty w wielu przypadkach słusznie zasługują na miano piecuchów. Wraz z wiekiem mruczki zdecydowanie mniej czasu przeznaczają na harce, a więcej na wylegiwaniu się na parapecie bądź kanapie. Karma dla kota Josera Leger to produkt o zmniejszonej zawartości tłuszczów, stworzony specjalnie z myślą o kocich leniwcach. Idealnie sprawdzi się on jednak nie tylko w przypadku starszych zwierzaków, ale i kotów kastratów oraz mruczków borykających się z nadwagą. Inną propozycją dla seniorów jest karma Carismo. Przysmak ten, bogaty w przeciwutleniacze i mniej zasobny w fosfor, wspomoże kondycję kotów zmagających się z przewlekłą niewydolnością nerek.

↓ KARMY DLA KOTA JOSERA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Urbanowicz
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza