wtorek, 14 listopada 2017

Applaws kitten karma dla kociąt

Na każdym etapie życia domowy mruczek otrzymywać powinien karmę zdrową, dobrze zbilansowaną i dopasowaną do jego potrzeb. Nikogo nie zdziwi chyba jednak fakt, że prawidłowe odżywianie najważniejszą rolę odgrywa wówczas, gdy pupil nasz jest wciąż rosnącym maluchem. Karma dla młodego zwierzaka musi być pożywieniem naturalnym, w pełni wartościowym, ale i delikatnym dla niedojrzałego jeszcze układu trawiennego. Wymagania te jest w stanie spełnić karma applaws kitten dla kociąt.


Czym wyróżniają się karmy applaws kitten?


Wszystkim artykułom sygnowanym logiem applaws, a produkowanym przez brytyjską firmę MPS Products przyświeca ta sama główna zasada. „Naturalna prostota” to hasło, które do głosu dochodzi nie tylko podczas wytwarzania pożywienia. Nie zapomniano o nim i wówczas, gdy zabrano się za działania marketingowe.

Applaws przygotowując jedzenie dla domowych czworonogów, sięga tylko po w pełni wartościowe produkty. Możemy mieć więc pewność, że karmy dla kociąt bazują na prawdziwym, dobrym gatunkowo mięsie, którego w składzie mokrych specjałów jest naprawdę dużo, bo aż 80%. W kocich przysmakach nie występuje też ciężkostrawna dla maluchów i często uczulająca soja, kukurydza czy pszenica. Zupełnie oczywistym wydaje się również fakt, że zrezygnowano tu ze sztucznych konserwantów oraz smakowych i kolorystycznych dodatków.

Dużym atutem marki jest troska o niewprowadzanie w błąd klienta. Sporą wagę przywiązuje się tu zatem do tego, jak przygotowywane są same opakowania, a więc widniejące na nich etykiety, opisy i zdjęcia. Zarówno fotografie przedstawiające zawarte w saszetkach jedzenie, jak i informacje o użytych produktach starają się jak najdokładniej odzwierciedlać faktyczny stan rzeczy. Applaws wyraźnie kładzie nacisk na wyśrubowane etyczne standardy. Wybierając produkty sygnowane tym logiem, możemy więc być pewni, że dostajemy dokładnie to, za co zdążyliśmy zapłacić.

↓ SUCHA KARMA APPLAWS KITTEN DLA KOCIĄT ↓


Mięsne specjały dla kociąt


Applaws podkreśla, że mruczki, w przeciwieństwie do psiaków, są zdeklarowanymi mięsożercami. W przypadku kotów białka zwierzęce są zdecydowanie lepiej trawione niż te pochodzenia roślinnego. Do zdrowego rozwoju mruczki potrzebują 22 różnych aminokwasów białkowych, z czego aż połowa z nich nie jest syntetyzowana przez organizm i musi być dostarczona z zewnątrz w postaci pożywienia.[1] Proteiny kluczową rolę odgrywają m.in. w procesie wzrostu i rozwoju. Stąd też na obecność ich, a więc na wysoką zawartość najlepszej jakości mięsa, postawiono również w karmach applaws dla kociąt.


Jak jeszcze karmy applaws dbają o zdrowie młodych kociaków?


Karmy applaws dla kociąt to specjały mokre – puszka na bazie kurczaka bądź sardynek oraz tuńczyk w rybnym rosole. Przysmaki te znakomicie uzupełniać mogą karmę Applaws dry kitten, będącą podstawą należycie skomponowanej suchej diety. Również w tej propozycji na czele składu figuruje białko zwierzęce w postaci kurczaka, dodatkowo obecne są tu jednak i inne ważne dla kociego zdrowia odżywcze składniki. W karmie suchej mamy zatem należyty balans kwasów omega-3 i omega-6, dzięki czemu zwierzak nasz pochwalić będzie mógł się zdrową skórą i piękną sierścią. Mamy EPA i DHA wspierające m.in. rozwój układu nerwowego. Dodane zostały też tutaj niezbędne witaminy, antyutleniacze i minerały, w tym zwłaszcza tak ważny dla młodych kociąt wapń i fosfor. Pieczołowicie zadbano więc o to, by do miski zwierzaka trafiło wszystko to, co jest mu naprawdę niezbędne.

Dodatkowe plusy karmy applaws kitten


Istotnym atutem karm applaws, zarówno tych dla młodych, dorosłych, jak i starszych kotów jest ich wysoka przyswajalność. Specjały te są w znacznym stopniu wchłaniane przez organizm, dzięki czemu możemy mieć 100% pewność, że pupil nasz jest porządnie odżywiony. Duża strawność powoduje też to, że zwierzak czuje się najedzony po spożyciu mniejszej ilości pokarmu. W porównaniu więc do karm o niższej jakości applaws kitten jest zdecydowanie bardziej wydajny. Nie bez znaczenia jest też fakt, że łatwo przyswajalna karma sprawia, że koty załatwiają się nieco rzadziej, a odchody ich nie mają aż tak nieprzyjemnej dla naszego nosa woni.

↓ MOKRA KARMA APPLAWS KITTEN DLA KOCIĄT ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Małgorzata Urbanowicz
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza