środa, 26 sierpnia 2020

Karmy Bosch dla psa


Karmy Bosch dla psa

Duża ilość mięsa i ograniczona zawartość zbóż to podstawowe cechy, jakimi powinna odznaczać się dobra karma dla psa. To jednak nie wszystko! Jeśli chcemy, by pokarm spełniał swe zadanie, powinniśmy dobrać go pod kątem indywidualnych potrzeb pupila, jego wieku lub kondycji. To zadanie ułatwi nam bogata oferta karm Bosch dla psa, w której bez trudu znajdziemy coś odpowiedniego dla każdego czworonoga.


Najważniejsze zalety karmy Bosch


Karmy Bosch dla psa to prawdziwa gratka dla tych, którym zależy na połączeniu dobrej jakości z przystępną ceną. Specjały te wyróżnia duża zawartość świeżego, niemrożonego mięsa, na poziomie około 25% w suchej masie. Mięso to pozyskuje się wyłącznie od zaufanych, lokalnych dostawców, co daje pewność, że do miski pupila trafia produkt całkowicie naturalny i nieprzetworzony. Wielkim atutem pokarmów Bosch jest także formuła pozbawiona zbóż glutenowych, będących częstą przyczyną alergii oraz nietolerancji pokarmowej u wielu czworonogów. Składniki te zastąpiono prosem i ryżem, czyli zbożami niezawierającymi glutenu i sprawdzającymi się, jako źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów.

Karmy Bosch dla psów zawierają ponadto kompleks witamin i minerałów, które wspomagają pracę układu odpornościowego, regulują funkcje narządów wewnętrznych oraz procesy trawienne. Warto dodać, że z ich składu wyeliminowano też szkodliwe konserwanty, które mogłyby źle wpłynąć nie tylko na zdrowie, ale i samopoczucie pupila.

Rodzaje karmy Bosch dla psa


Ogromną zaletą karm Bosch dla psa jest ich różnorodność. W ofercie producenta znajdziemy rozmaite specjały, przeznaczone dla psów na każdym etapie życia i o różnych potrzebach wynikających ze stanu zdrowia czy kondycji. Do oferty podstawowej zaliczają się między innymi karmy z serii Bosch Adult dla psów dorosłych o normalnych potrzebach żywieniowych. Znajdziemy tu na przykład karmę bytową z drobiem i prosem, rybą i ziemniakami oraz łososiem i ziemniakami dla psów wszystkich ras. Poza nimi dostępne są także karmy Adult Maxi dla czworonogów o większych gabarytach, Adult Mini dla mniejszych zwierzaków oraz uniwersalna formuła Adult Menue dla psów wszystkich ras, ułatwiająca trawienie i przyswajanie pokarmu. Skład każdej z nich skomponowano tak, aby odpowiadał konkretnym potrzebom czworonogów, wynikającym z ich wagi, wielkości oraz stopnia aktywności.

↓ KARMY BOSCH DLA PSA ↓Karma Bosh dla szczeniąt i psów starszych


Marka Bosch ma także kilka ciekawych propozycji dla szczeniąt, podzielonych pod kątem konkretnych grup wagowych. Do wyboru mamy tu między innymi karmę Bosch Junior Mini dla szczeniąt ras małych, której kształt i wielkość ułatwiają jedzenie nawet najmniejszym psiakom. Kolejne propozycje to Bosch Junior Medium dla szczeniąt ras średnich oraz Junior Maxi dla młodych przedstawicieli dużych ras. Ta ostatnia zawiera substancje, takie jak ekstrakt z muszli małży, wspomagające zrównoważony rozwój oraz odpowiednie tempo wzrostu.

W ofercie marki nie brakuje także specjałów opracowanych z myślą o starszych czworonogach. Są to karmy Bosch Senior, Senior Maxi oraz Senior Mini. Tę pierwszą można bez obaw serwować psom wszystkich ras, druga idealnie sprawdzi się jako podstawa diety pupila o większych gabarytach, a ostatnia dla starszych psów ras małych i miniaturowych. Zawierają one składniki takie jak witamina E oraz selen, które spowalniają proces starzenia komórkowego i pozwalają psu zachować witalność na dłużej.

Specjalistyczne karmy Bosch dla psów


W ofercie marki Bosch dostępne są także pokarmy dla psów o konkretnych potrzebach żywieniowych, wynikających z trybu życia czy dolegliwości zdrowotnych. Jedną z takich specjalistycznych serii są pokarmy Bosch Light dla psów z nadwagą lub tendencją do szybkiego przybierania na wadze. W skład linii wchodzą między innymi pokarmy Mini Light dla psów ras małych oraz Special Light dla psów, które poza skłonnością do nadwagi cierpią na dolegliwości ze strony wątroby oraz układu moczowego.

Kolejną serią jest wybór karm dla psów borykających się z niestrawnością, alergią pokarmową lub nadwrażliwością układu trawiennego. Pierwszą propozycją jest karma Bosh Sensitive z jagnięciną i ryżem. Jest to formuła pozbawiona zbóż glutenowych, pszenicy oraz kukurydzy, stanowiąca doskonały posiłek dla wszystkich psów o normalnej aktywności. Kolejna opcja to Bosh Adult z rybą i ziemniakami opracowana z myślą o psach z alergią pokarmową.

Warto wspomnieć także o wyjątkowych specjałach dla zwierzaków, które na co dzień potrzebują nieco większej dawki energii i wzmocnienia mięśni. Jednym z nich jest karma Bosch Active, idealna dla psów pracujących, stróżujących lub policyjnych. Następna propozycja to Bosch Energy Extra dla psów o dużym zapotrzebowaniu na energię. Skorzystają z niej między innymi psy zaprzęgowe oraz uprawiające inne dziedziny sportów.

↓ BEZZBOŻOWE KARMY BOSCH SOFT DLA PSA ↓

Sklep Telekarma
Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: © Erickson Stock - istockphoto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz