wtorek, 6 marca 2018

Karma Animonda dla kota


Animonda Petfood to znany, niemiecki producent wysokiej jakości pokarmów dla czworonogów. W ofercie firmy znajdziemy między innymi bogaty wybór suchych oraz mokrych pokarmów dla kotów. Wyroby te cieszą się ogromną popularnością i uznaniem za naszą zachodnią granicą, a od pewnego czasu szturmem podbijają również rynek polski. Karmy dla kotów Animonda cenione są zwłaszcza za naturalny skład, wysoką zawartość mięsa oraz wyjątkowo dużą różnorodność. Dlaczego warto sięgnąć po karmę Animonda dla kota?


Wszystkie zalety karmy Animonda dla kota


Karmy dla kotów Animonda to produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Stanowią kompletny i doskonale zbilansowany posiłek dla kotów o zróżnicowanych potrzebach, zgodnych z ich wiekiem, rasą, stanem zdrowia oraz trybem życia. Każdy produkt opatrzony logiem Animonda Petfood wytworzony został w oparciu o obowiązujące normy i zasady prawidłowego żywienia zwierząt domowych.

W skład każdego produktu wchodzą wyłącznie naturalne i nieprzetworzone surowce wolne od GMO. Na samym szczycie tej listy znajduje się wysokiej jakości, czyste mięso o jasno określonym pochodzeniu. Karmy dla kotów Animonda nie zawierają natomiast zbóż ani żadnych szkodliwych dla zdrowia mruczka, sztucznych barwników, aromatów czy chemicznych utrwalaczy. Do ich konserwacji używa się jedynie bezpiecznych, naturalnych przeciwutleniaczy, głównie witamin C oraz E. Nad całym procesem produkcji czuwa profesjonalny zespół naukowców i ekspertów z zakresu technologii żywienia. Dbają oni o to, aby końcowy pokarm zachował wszystkie cenne wartości odżywcze, a przy tym wybornie pachniał i smakował.


Kiedy warto podawać kotu karmę Animonda?


Wybierając pokarm dla kota, bierzemy pod uwagę przede wszystkim skład produktu, procentową zawartość mięsa oraz innych składników, niezbędnych dla dobrego zdrowia i samopoczucia pupila. To rzeczywiście ważne, ale nie zapominajmy także o tym, co dla samego mruczka liczy się najbardziej. Koty to prawdziwe uparciuchy, które lubią mieć co nieco do powiedzenia w kwestii własnej diety. Jeśli jakiś pokarm nie przypadnie im do gustu, nie szczędzą mu ostentacyjnych, pogardliwych spojrzeń i pomruków.

Co robić, gdy nasz pupil to wyjątkowo wybredny smakosz? W takiej sytuacji warto włączyć do diety mruczka produkty, których smak, zapach i konsystencja bardziej zachęcą go do jedzenia. Doskonale sprawdzą się tu właśnie pokarmy dla kotów Animonda, zwłaszcza te mokre z soczystymi kawałkami świeżego mięsa. Ich producent zadbał o to, aby nie utraciły swego naturalnego, intensywnego smaku i aromatu, który skusi nawet największego niejadka.

Karmy suche Animonda dla kotów


Suche karmy dla kotów Animonda dostępne są w dwóch podstawowych wersjach. Pierwsza to Animonda Vom Feinsten Deluxe. Są to wysokiej jakości produkty na bazie mięsa drobiowego. Nie zawierają glutenu, a więc mogą być podawane także kotom, u których zdiagnozowano alergię pokarmową. Karmy Feinsten Deluxe dla kotów dostępne są w kilku odmianach, między innymi dla kociąt, kotów dorosłych, starszych, kotów po kastracji oraz dla kotów ras dużych, takich jak Maine Coon.

Linia druga to Animonda Rafine Cross dla kotów. Jest to pokarm pełnowartościowy i dobrze zbilansowany, niestety nie nadaje się dla alergików. Zawiera bowiem pszenicę, będącą czczęsną przyczyną uczulenia pokarmowego u czworonogów. W sklepach zoologicznych znajdziemy karmę Rafine Cross dla kociąt, kotów dorosłych oraz seniorów.

Karmy mokre Animonda dla kotów


W szerokiej gamie produktów marki Animonda królują zwłaszcza karmy mokre. Producent podzielił je na kilka głównych linii, przeznaczonych dla kotów o różnych potrzebach i preferencjach. Pierwszą z nich jest seria wysokiej jakości pokarmów Animonda Vom Feinsten. Wytwarza się je wyłącznie z naturalnych i niemodyfikowanych genetycznie sadników, bez dodatku zbóż i sztucznych ulepszaczy. Mokre karmy dla kotów Animonda Vom Feinsten dostępne są w ponad 30 różnych smakach i 10 odmianach, dedykowanych kotom na różnym etapie życia i rozwoju.

↓ KARMY ANIMONDA VOM FEINSTEN DLA KOTA ↓


Karmy dla kotów Animonda Carny to kolejna linia produktów tej marki. Wyroby te sprzedawane są w puszkach o różnej pojemności. Stanowią kompletny i pełnowartościowy posiłek, odpowiadający codziennym potrzebom kotów domowych. Składają się głównie z czystego mięsa, niekiedy zatopionego w smakowitym sosie lub galaretce.

↓ KARMY ANIMONDA CARNY DLA KOTÓW ↓


W ofercie producenta znajdziemy także karmy z serii Animonda Rafine dla wyjątkowych smakoszy. Produkty te odznaczają się dużą zawartością mięsa oblanego sosem lub galaretą. Dostępne są kilkunastu wersjach smakowych, nie zawierają soi, konserwantów ani sztucznych ulepszaczy.

↓ KARMY ANIMONDA RAFINE DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz