piątek, 26 września 2014

Nowe opakowania karm Eukanuba dla psów

Nowe opakowania karm Eukanuba dla psów
Drodzy klienci, informujemy, że zmienia się szata graficzna opakowań karm Eukanuba dla psów. Nie jest to wszakże jedyna zmiana. Nowe produkty marki Eukanuba mają również nowy, lepszy skład, by jeszcze lepiej odpowiadały potrzebom Waszych pupili. Objętość opakowań nie ulega zmianie. Nowe opakowania będziemy sukcesywnie wprowadzać do sklepu Telekarma.

Produkty marki Eukanuba zaliczamy do klasy Super Premum i od lat cieszą się opinią jednych z najlepszych karm dla psów na polskim i światowym rynku. W założeniu twórców, od samego początku miały być one jak najwyższej jakość, o czym świadczy nawet sama nazwa marki „Eukanuba”. Słowo to wywodzi się ze slangowego określenia „You-Kan-Noo-Bah”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „coś wyjątkowego”.

Na doskonałą jakość karm Eukanuna dla psów wpływają zarówno odpowiednio dobrane, wysokiej jakości składniki, z których są one wytwarzane, jak i nowoczesna technologia produkcji. Podstawowym źródłem białka zwierzęcego jest mięso drobiowe.

Wśród karm marki Eukanuna możemy znaleźć produkty dedykowane psom z określonej grypy wagowej: dla dużych, średnich i małych ras. Oczywiście istnieją karmy dla szczeniąt, osobników dorosłych i seniorów. Dostępne są też takie, które wytwarzane są z myślą o przedstawicielach konkretnych ras, np. owczarków niemieckich i labradorów, oraz karmy dla zwierząt z pewnymi problemami zdrowotnymi takim, jak nadwaga czy kłopoty ze stawami. 


Sklep Telekarma

1 komentarz:

  1. Bardzo fajna karma. Mojemu szczeniakowi daje tylko karme tej marki i wcina strasznie. Innej nie chce jeść.

    OdpowiedzUsuń