poniedziałek, 24 lutego 2014

Place zabaw SportPet Designs dla kotów

Place zabaw SportPet Designs dla kotów
Wszyscy kociarze doskonale wiedzą, że koty uwielbiają się bawić, a do ich ulubionych rozrywek zalicza się zabawa w chowanego oraz wspinanie się i skakanie po meblach. Na szczęście istnieją zabawki, które im to umożliwiają. Zabawki to za mało powiedziane. To raczej całe place zabaw. Mowa od produktach marki SpotPet Designs, które niedawno  pojawiły się w internetowym sklepie Telekarma.pl

Najprostsze z nich mają kształt zwykłej kostki, w której koty mogą się chować, najbardziej złożone zaś są rozbudowanymi, wysokimi konstrukcjami zaopatrzonymi w liczne półki do skakania i budki do chowania. Przywodzą na myśl znane wszystkim kocie meble, czyli wysokie drapaki z półkami i budkami, tyle, że place zabaw SportPets Disings są lekkie i składane, dzięki swej konstrukcji i materiałowi, z którego są produkowane.

Place zabaw SportPet Designs dla kotów
Szkielet tych zabawek wykonany jest z lekkiego tworzywa sztucznego. Na nim zaś rozpięte jest mocne płótno, tworzące półki i budki. Bardziej złożone i rozbudowane modele mają jeszcze doczepiane kołki i deski do drapania oraz różnego rodzaju zabawki na sznureczku. Wszystkie są kolorowe i bardzo estetycznie wykonane, przez co są przyjemne dla oka i nie szpecą mieszkania. Dużym plusem tychże placów zabaw jest to, że można je ze sobą łączyć, np. za pomocą specjalnych tuneli.

Największą jednak chyba zaletą produktów SportPets jest to, że szybko można je złożyć i schować, albo przenieść w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na przykład, gdy trzeba rozłożyć duży stół dla gości lub ustawić choinkę. Z tego powodu, znajdzie się dla nich miejsce nawet w małych mieszkaniach, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych kocich meblach.

Place zabaw SportPet Designs dla kotów
Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcia: SportPet Designs

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza