piątek, 8 kwietnia 2022

Drontal i Dronspot - tabletki i krople na od odrobaczanie psa i kota - teraz dostępne z dostawą do domu

Regularne odrobaczanie to istotny element opieki nad psem czy kotem. Na szczęście dziś mamy do dyspozycji wiele preparatów, które skutecznie rozprawiają się z pasożytami u czworonogów. Jednymi najlepszych są krople i tabletki na odrobaczanie, takie jak Drontal i Dronspot. Jak działają i gdzie można je kupić?

Nawet zupełnie zdrowy i zadbany zwierzak może nabawić się pasożytów. Wystarczy, że natknie się na ich jaja podczas spaceru, czy to w parku, czy na miejskim chodniku. Nosicielami niektórych pasożytów wewnętrznych mogą być także pchły. Dlatego właśnie tak ważna jest profilaktyka i systematyczne odrobaczanie pupila. Sporym ułatwieniem dla opiekunów jest to, że teraz preparaty takie jak Dronal czy Dronspot można kupić z dostawą do domu!

Po czym poznać, że pies lub kot ma robaki?

Zakażenie pasożytami wewnętrznymi odbija się na całym organizmie czworonoga. Najwięcej szkód zachodzi rzecz jasna w samym układzie trawiennym. Obecność pasożytów prowadzi do uszkodzenia błony śluzowej jelit oraz żołądka, utrudnia perystaltykę jelit, a nade wszystko upośledza proces wchłaniania substancji odżywczych do organizmu. Wskutek czego cierpi cały organizm i wszystkie jego funkcje zostają zaburzone. Jakie są objawy zakażenia pasożytami u psa i kota?

Psy cierpiące z powodu pasożytów zwykle tracą apetyt. Często dokucza im biegunka, zaparcia lub wymioty. Zwierzak jest też wyraźnie osłabiony i zaczyna szybko tracić na wadze. Jego sierść staje się matowa i szorstka, włosy łamią się i nadmiernie wypadają. Podobne zmiany można zaobserwować u zarobaczonych kotów. Innymi objawami typowymi dla mruczków są kaszel, zaropienie oczu oraz wzdęty i obolały brzuch.

Jak odrobaczyć psa lub kota?

W sklepach zoologicznych znajdziemy wiele preparatów przeznaczonych do odrobaczania psów oraz kotów. Dobiera się je w zależności od wieku i wagi czworonoga oraz tego, na jaki rodzaj pasożyta działają. Za najskuteczniejsze uważa się preparaty w formie kropli oraz tabletek.

Dziś środki te dostępne są bez recepty i z dostawą do domu. Dzięki temu nasz pupil nie musi stresować się wizytą u weterynarza, a my możemy podać mu odpowiedni lek w zaciszu własnego domu. Jednymi z najlepszych na rynku są środki Drontal i Dronspot dla psów oraz kotów. Jak działają?

Krople Dronspot na odrobaczanie

Dronspot to innowacyjny środek na robaki w postaci kropli do aplikacji na skórę karku czworonoga. Zawarte w nim substancje czynne wchłaniają się przez skórę, po czym przedostają się do krwiobiegu zwierzaka. Następnie przenikają do jelit, gdzie skutecznie eliminują pasożyty powszechnie występujące u naszych domowych czworonogów. Dronspot działa przeciwko nicieniom oraz tasiemcom, niszcząc zarówno dorosłe osobniki, jak i te w postaci larwalnej.

Krople Dronspot to jedne z pierwszych na rynku preparatów, które można nabyć bez recepty w sklepach zoologicznych. Dawkę leku należy dobrać do wagi i wielkości pupila.

KROPLE I TABLETKI NA PASOŻYTY ↓

Tabletki odrobaczające Drontal dla psów i kotów

Wielu weterynarzy zaleca odrobaczanie zwierząt za pomocą tabletek, sugerując, że to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Czasami niestety zwierzaki niechętnie przyjmują takie środki, bo ich smak im nie odpowiada. Problem ten zupełnie nie dotyczy tabletek Drontal dla psów i kotów! Ich mięsny smak oraz aromat zdecydowanie zachęca czworonoga do jedzenia. Tabletkę można podać psu solo, ukryć w kawałku mięsa, smakołyku albo po prostu pokruszyć i podać razem z karmą.

Tabletki Drontal dostępne są bez recepty w sklepach zoologicznych i gabinetach weterynaryjnych. Działają na wszystkie pasożyty, takie jak nicienie, glisty, tasiemce i tęgoryjce. Można podawać je już przy pierwszym odrobaczaniu, czyli, gdy szczenię ukończy 2 tydzień życia.


Autor: Angelika Podgajna


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz