środa, 24 czerwca 2020

Karma Iams dla psa

Karma Iams dla psa

Sekret psiego zadowolenia i zdrowia tkwi w dużej mierze w odpowiednim żywieniu. Aby pożywienie wspierało organizm czworonogów i dostarczało im przyjemnych wrażeń kulinarnych, musi być starannie dopasowane do specyficznych potrzeb naszych podopiecznych. Innowacyjne i odżywcze receptury znajdziemy w ofercie karm Iams dla psów.


Czym wyróżniają się karmy IAMS dla psa?


Iams to marka wysokiej jakości pokarmów dla domowych czworonogów, której historia sięga 1946 r. Jej twórca od początku skupiał się na tworzeniu receptur, które zapewniałyby zwierzakom długie i szczęśliwe życie. Wyrazem tego stała się wyjątkowa filozofia żywienia, powstała na bazie wieloletnich obserwacji, badań i konsultacji ze specjalistami z zakresu żywienia. Receptury karmy Iams dla psa opierają się na wartościowym białku pochodzenia zwierzęcego, które jest niezbędnym elementem diety czworonogów. Producenci dbają również o zaspokojenie szczególnych potrzeb zwierzaków wynikających z ich wieku. W ofercie Iams znajdziemy więc pokarmy dopasowane do poszczególnych etapów psiego życia. Zaawansowane programy żywieniowe zawierają składniki funkcjonalne, wspierające zdrowie i witalność czworonogów oraz chroniące przed wieloma przypadłościami. Pyszny smak pożywienia jest dla naszych podopiecznych źródłem dodatkowej radości. Iams przywiązuje także dużą wagę do wysokiej jakości produktów. Wykorzystuje jedynie starannie wyselekcjonowane, najlepsze surowce, które muszą spełniać rygorystyczne standardy. Karmy Iams przechodzą ponad 120 testów jakości. Są dokładnie sprawdzane pod względem bezpieczeństwa dla zdrowia czworonogów. Marka troszczy się również o stały rozwój swojej oferty w zgodzie z najnowszymi badaniami. Sięga po innowacyjne rozwiązania, przyczyniając się w ten sposób do postępu w dziedzinie żywienia psów.

Karmy Iams Vitality dla psa


Iams for Vitality to pełnoporcjowe, odpowiednio zbilansowane suche karmy dla psów, stworzone po to, by wspierać witalność i aktywność czworonogów. Produkty wyróżniają się wysoką zawartością białka zwierzęcego i nieprzeciętnymi walorami smakowymi. Pokarmy bazują na lekkostrawnym mięsie drobiowym (kurczaku i indyku), które nie obciąża przewodu pokarmowego czworonogów. Wielbicielom wyrafinowanych dań możemy zaoferować także pokarmy z dodatkiem smakowitej jagnięciny. Receptura karm Iams wspiera 7 elementów psiej witalności. Znajdująca się w pożywieniu mieszanka przeciwutleniaczy wspomaga pracę układu immunologicznego i chroni organizm przed działaniem wolnych rodników. Dodatek kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 poprawia stan skóry i sierści. Pokarmy zawierają też prebiotyki i włókna – regulujące trawienie. Dzięki specjalnemu zestawowi aminokwasów, witamin i minerałów wzmacniają kości, mięśnie i serce. Chrupiące granulki, z dodatkiem heksametafosforanu sodu, o wielkości dopasowanej do szczęk czworonogów, zachęcają do dokładnego rozgryzania pożywienia i wspomagają pielęgnację uzębienia.

↓ KARMA IAMS VITALITY DLA PSA ↓Karmy Iams for Vitality dla psów możemy dopasować do wieku i gabarytów naszego podopiecznego. Produkty dostępne są w wersjach: dla szczeniąt, psów dorosłych i czworonożnych seniorów ras małych/średnich oraz dużych. Marka Iams przygotowała także specjalną propozycję, o obniżonej zawartości tłuszczu, dla zwierzaków po zabiegu kastracji.

Karmy IAMS Naturally dla psa


Zależy nam, by nasz pupil był karmiony w sposób jak najbardziej naturalny? Chcemy wykluczyć z jego diety wszystkie sztuczne i potencjalne niebezpieczne dodatki? Sięgnijmy po suche karmy Iams Naturally. To kompletne pokarmy dla psów przygotowane z odżywczych i lekkostrawnych, składników, pozytywnie wpływających na wygląd i samopoczucie. Produkty nie zawierają sztucznych aromatów, barwników, wypełniaczy, soi, pszenicy, koncentratów białka roślinnego czy surowców GMO. Dzięki temu są dobrze tolerowane nawet przez najbardziej wybredne i wrażliwe zwierzaki. Formuła pokarmów z witaminą E, włóknem, proteinami zwierzęcymi i wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi (omega-3 oraz omega-6) reguluje pracę psiego organizmu. Karmy Iams Naturally wzmacniają odporność, usprawniają trawienie, pomagają budować nieotłuszczone mięśnie i utrzymać zdrową skórę oraz lśniącą sierść. Świeże mięso, pochodzące z naturalnych nowozelandzkich hodowli i łowisk, sprawia, że pożywienie smakuje wyśmienicie. Na wszystkich psich smakoszy czekają pyszne karmy Iams z jagnięciną i ryżem oraz łososiem i ryżem.

↓ KARMA IMAS NATURALLY DLA PSA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Lightspruch - istockphoto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz