czwartek, 22 sierpnia 2019

Karmy Butchers dla psaJeśli poszukujemy dla psa mokrego jedzenia, propozycją wartą wypróbowania są dania marki Butchers. Lista smakołyków sygnowanych tym logiem jest naprawdę długa. Bez problemu odnajdziemy więc tu takie specjały, które nam odpowiadać będą ze względu na skład, psiaka zaś zachwycą smakiem.  


Dlaczego marka Butchers preferuje mokre karmy?


W ofercie karm marki Butchers odnajdziemy zarówno suche, jak i mokre przysmaki. Zapoznając się z propozycjami dań, od razu zauważymy jednak, że tych drugich jest zdecydowanie więcej. Wielu psich właścicieli dietę swych pupili opiera tylko na suchej karmie. Ta jest z reguły tańsza i zdecydowanie łatwiejsza w przechowywaniu. Producent marki Butchers wyraźnie zwraca jednak uwagę na to, że w codziennym psim menu znaleźć powinny się również i wilgotne specjały.

↓ MOKRE KARMY BUTCHERS DLA PSA ↓Mokre pokarmy są mniej przetworzonym specjałem niż suche krokieciki. Sucha karma ekstrudowana na etapie produkcji poddawana jest działaniu wysokich temperatur i wysokiego ciśnienia. Zabiegi takie nie są potrzebne podczas wytwarzania mokrego psiego pożywienia. Dzięki temu jest ono smaczniejsze, bardziej aromatyczne, łatwiej strawne oraz zasobniejsze w składniki odżywcze. Dodatkowo mokre dania zawierają wodę, a więc nie tylko karmią one, ale i poją naszych pupili. Specjały takie pakowane są również w taki sposób, że w składzie swym nie muszą zawierać pokaźnej dawki konserwantów. Producent marki Butchers podkreśla ponadto, że to właśnie mokra karma zdecydowanie bardziej przypomina menu psich przodków żyjących na wolności.

Jakość specjałów marki Butchers


Karmy Butchers dla psa to specjały bazujące na wysokiej jakości naturalnych składnikach. W daniach opatrzonych tym logiem nie odnajdziemy więc sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. W produktach tych zupełnie zrezygnowano też ze zbóż zawierających gluten. Smakołyki takie dobrze sprawdzą się więc zarówno w przypadku psich alergików, jak i zwierzaków borykających się z problemami trawiennymi i skórnymi. Karmy Butchers produkowane są przez brytyjską firmę Butcher’s Pet Care. Z racji tej więc, że specjały te wytwarzane są w Wielkiej Brytanii, stamtąd właśnie pochodzą wszystkie niezbędne do ich produkcji składniki. Butchers dużą wagę przywiązuje do tego, by zaopatrywać się u lokalnych, znanych, a więc godnych zaufania rolników. Jeszcze innym atutem tych specjałów jest duża zawartość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Ilość ich w mokrych smakołykach waha się od 42-63%.

Psie suche karmy marki Butchers


Wśród suchych karm Butchers dla psa do wyboru mamy linię Butcher's Plus, na którą to składają się  dedykowane psom dorosłym dania na bazie kurczaka bądź wołowiny. W przysmakach tych w roli wspomagacza trawienia odnajdziemy pulpę buraczaną bądź cykorię. O skórę i sierść naszych pupili dba tu olej z łososia, o odporność zaś naturalne antyoksydanty, a więc przede wszystkim witamina E.

↓ SUCHE KARMY BUTCHERS DLA PSA ↓Osobne suche dania marka Butchers przygotowała dla szczeniąt i dorosłych pupili ras małych. Stworzona tak linia Butcher's Pro dostosowana została do wymogów najmniejszych pupili nie tylko wielkością granulek, ale i samym składem karmy. Ponadto producent pomyślał i o tym, że psy te często należą do grona wybrednych niejadków o wrażliwych układach pokarmowych. Specjalnie zadbano więc o to, aby dania im dedykowane były naprawdę smakowite i lekkostrawne.

Jeszcze inną suchą propozycję odnajdziemy w linii Butchers Bio Foods. Tym razem do czynienia mamy z karmą, w której skład wchodzą tylko organiczne składniki. Producent skrupulatnie zadbał więc o to, by w produktach roślinnych nie gościły herbicydy, w mięsie zaś antybiotyki.     

Mokre specjały marki Butchers dla psów


Wśród mokrych karm Butchers dla psa wyróżnić możemy aż 9 różnych linii. I tu odnajdziemy mokre odpowiedniki wspomnianych już serii Bio Foods, Plus i Pro. Właściciele psów ras małych o wrażliwych żołądkach sięgnąć mogą też po tacki z linii Butcher's Gastronomia. Ci zaś, którzy poszukują dań wdrażających eliminacyjną dietę, po serię Butcher's Monoprotein, a więc po kompletne karmy bazujące na jednym tylko rodzaju zwierzęcego białka.

↓ KARMY BUTCHERS BIO FOODS DLA PSA ↓Z karm w pełni ekologicznych ciekawą propozycję stanowią dania z linii Butcher's Organic. Tym razem producent proponuje nam przysmaki nie tylko zdrowe i sporządzone z najlepszych składników, ale i monoproteinowe oraz wzbogacone o składniki funkcjonalne. Odnajdziemy więc tu karmę Butchers Organic Beauty troszczącą się o skórę i sierść pupila, Butchers Organic Joints dbającą o psie stawy, Butchers Organic Lights pomagającą utrzymać należytą wagę i Butchers Organic Sensitive dedykowaną pupilom o wrażliwym układzie pokarmowym.

↓ KARMY BUTCHERS ORGANIC DLA PSA ↓


Innymi ciekawymi propozycjami są też bazujące na świeżym mięsie przysmaki z linii Butchers Superior i Butchers Life. Poszukiwacze zdrowych, ciekawych psich dań zwrócić powinni zaś uwagę na zupełnie niepowtarzalną serię Butchers Super Foods. Dania te w składzie swym posiadają nie tylko flaczki, a więc uwielbiany psi przysmak, ale i takie odżywcze składniki jak: amarantus, komosę ryżową, nasiona goji, acai czy zielony jęczmień.

↓ KARMY BUTCHERS LIFE DLA PSA ↓


Sklep TelekarmaTekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: ©  zinkevych — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz