piątek, 14 sierpnia 2015

Zabawki Trixie dla psa

Zabawki Trixie dla psa

Ostatnio rozglądałam się za nowymi zabawkami dla mojego pupila. Tori, bo tak się nazywa, jest średniej wielkości psem rasy Appenzeller o bardzo dużej sile. Ciężko jest więc znaleźć dla niej zabawkę, którą będzie mogła bawić się dłużej niż parę dni. W trakcie poszukiwań natknęłam się na markę Trixie i w tym poście opiszę Wam moich absolutnych ulubieńców z tej firmy. 

Frisbee dla psa


Z doświadczenia wiem, iż ciężko jest kupić wytrzymałe frisbee. Po paru godzinach zabaw z pupilem zabawka rozpada się, jest połamana i nie do użytku. Dzieje się tak, ponieważ większość z nich to plastikowe, twarde kółka, które bardzo szybko ulegają zniszczeniu. Jeśli chcecie kupić psu porządne i wytrzymałe frisbee, to warto zaopatrzyć się w Trixie frisbee. Jest wykonane z wysokiej jakości naturalnego kauczuku. Łatwo się nim rzuca, ponieważ dobrze leży w ręku. Nawet dużemu psu będzie ciężko zepsuć taką zabawkę.

Piłka dentafun dla psa


Dbanie o higienę jamy ustnej psa jest bardzo ważne. Zły stan zębów czworonoga może doprowadzić do wielu poważnych chorób, m.in. serca. Mogą one doprowadzić nawet do śmierci. Warto więc podawać psu odpowiednio dobraną karmę oraz smaki. Oprócz tego możecie kupić psu Trixie piłkę dentafun. Jest ona wykonana z naturalnego kauczuku o smaku mięty. Jej kształt wspomaga prawidłową higienę jamy ustnej pupila oraz utrzymuje jego zęby w czystości. Masuje dziąsła, więc jest dobra dla szczeniaków, którym wyżynają się zęby. Jest nietoksyczna oraz świetnie nadaje się do aportowania.

Piłka rugby na przysmaki dla psa


Ta zabawka to mój absolutny faworyt. Jest wykonana z naturalnego kauczuku oraz gumy. Ma kształt piłki do rugby, który wspomaga oczyszczanie zębów pupila z kamienia nazębnego. Co najważniejsze, w środku jest pusta. Można wsypać do niej smakołyki, które wypadają podczas zabawy i motywują psa do biegania za piłką. Trixie piłka rugby na przysmaki jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które zostawiają psa na dłużej w domu-pupil musi się trochę natrudzić, by wydobyć swoje smakołyki ze środka zabawki. 

Ringo do zabawy dla psa


Kolejną zabawką wartą uwagi jest Trixie ringo. Jest to kauczukowe kółko, które bardzo dobrze leży w ręku. Jednak najważniejsze jest to, iż jest odporne na gryzienie. Oznacza to, iż możecie podać go szczeniaczkowi, którego swędzą dziąsła i musi je na czymś rozmasować. Oprócz tego świetnie nadaje się do różnego typu treningów oraz zabaw. Jest bardzo wytrzymałe.

Wyrzutnia piłek dla psa


Jest to bardzo przydatna zabawka dla osób posiadających aktywne psy. Jest wykonana z plastiku i posiada bardzo wygodną rączkę. Umożliwia dalekie wyrzucanie piłki bez dużego wkładu siły. Wystarczy lekko się zamachnąć, a zabawka poleci naprawdę daleko. Oprócz tego, Trixie wyrzutnia piłek dla psa, umożliwia podnoszenie piłki z ziemi bez dotykania jej, czyli bez brudzenia sobie rąk oraz nadmiernego schylania się. 

Sklep Telekarma

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza