wtorek, 29 kwietnia 2014

Test weterynaryjny na SUK dla kotów – Super Benek FUS TEST

Test weterynaryjny na SUK dla kotów – Super Benek FUS TEST
Prezentujemy absolutną nowość w naszym sklepie: Test weterynaryjny do wczesnego wykrywania objawów syndromu urologicznego kotów (SUK). Proponujemy również zestaw promocyjny: torba bentonitowego naturalnego żwirku dla kotów SUPER BENEK plus jedna saszetka testu na SUK. Zapraszamy do Internetowego Sklepu Zoologicznego Telekarma.pl.

Syndrom urologiczny kotów (ang. Feline urologic syndrome, FUS) jest zespołem chorobowym, który objawia się miedzy innymi trudnościami w oddawaniu moczu, częstym oddawaniem moczu małymi porcjami, pojawieniem się krwi w moczu, bólem w okolicy brzucha i apatią, będących wynikiem stanów zapalnych i niedrożności dolnego odcinka dróg moczowych.

Nieleczony SUK może być nawet przyczyną śmierci kota, natomiast wczesne wykrycie schorzenia to połowa sukcesu w leczeniu. Dzięki prostemu w zastosowaniu testowi Super Benek FUS Test możliwe jest wykrycie problemów urologicznych w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Wystarczy zawartość jednej saszetki równomiernie rozprowadzić po powierzchni warstwy żwirku w kuwecie. Zmiana barwy granulek testu na czerwony sygnalizuje nam problemy zdrowotne naszego pupila.

Prosimy jednak pamiętać, że wynik testu koniecznie powinien potwierdzić lekarz weterynarii. Nie powinniśmy samemu leczyć pupila, ponieważ możemy mu bardzo zaszkodzić. Test jest tylko systemem wczesnego ostrzegania i nie zwalnia nas z wizyty w gabinecie weterynaryjnym.

Stosując SUPER BENEK FUS TEST  nie należy wsypywać do kuwety innych preparatów i środków zapachowych, ponieważ mogą one zafałszować wyniki testu

Skład: Granulat owalny sypki zaimpregnowany roztworem wskazującym pH. Każde 100g granulatu zawiera: czerwień fenolu 0,02 g%, składniki uzupełniające do 100ml.

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz z dala od żywności. Po użyciu należy umyć ręce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz