czwartek, 24 kwietnia 2014

Karmy weterynaryjne Purina Veterinary Diets dla psów

Karmy weterynaryjne Purina Veterinary Diets dla psów
Miło jest nam poinformować, że w Internetowym Sklepie Zoologicznym Telekarma.pl pojawiły się nowe produkty. Są nimi suche karmy weterynaryjne dla psów marki Purina Veterinary Diets. To w pełni zbilansowane karmy dla szczeniąt i dorosłych psów z problemami zdrowotnymi. Pamiętajmy tylko, że w sprawie ich podawania zalecana jest konsultacja z lekarzem weterynarii.

Prawidłowe odżywianie jest kluczowe dla zdrowia naszych psów, szczególnie tych, których zdrowie szwankuje. Weterynaryjne karmy dla psów marki Purina nie tylko dostarczają organizmom zwierząt wszystkich niezbędnych składników odżywczych, ale również wspomagają proces leczenie konkretnych chorób.

Karma dla psów z problemami dermatologicznymi Purina Veterinary DRM


Karma dla psów Purina Veterinary DRM została opracowana z myślą o psach, które cierpią na schorzenia skóry. Jej podawanie wskazane jest szczególnie przy dermatozach, których podłożem jest alergia pokarmowa.

Zwiększona zawartość białka, cynku, witamin A, B, C i E oraz dodatek kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 wspiera gojenie ran i odnowę okrywy włosowej. Zaś ograniczona liczba źródeł białka pozwala zmniejszyć nieporządane reakcje alergiczne.

Karma dla psów z problemami gastrycznymi Purina Veterinary EN


Karma weterynaryjna  Purina Veterinary EN przeznaczona jest dla psów ze schorzeniami układu pokarmowego. Podawanie jej wskazane jest zwłaszcza przy zapaleniu jelit, nieżytach żołądka, biegunce spowodowanej nieprawidłowym przebiegiem procesów trawienia oraz przy niewydolności trzustki.

Purina Veterinary EN jest doskonale przyswajalną karmą. Zawiera lekkostrawne trójglicerydy, które są dobrym źródłem energii,  mała ilość tłuszczu i błonnika,  kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega 6, witaminy E, C i cynk, które mają właściwości przeciw utleniające

Karma hypoalergiczna dla psów Purina Veterinary HA


Karma Purina Veterinary HA przeznaczona jest dla psów z nietolerancją pokarmową. Zaleca się podawanie jej przy zapaleniach skóry o podłożu alergicznym, zapaleniach żołądka i jelit o podłożu alergicznym, zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki, hiperlipidemii, zaburzeniach wchłaniania, nieswoistemu zapaleniu jelit oraz enteropatii z utratą białka.

Purina Veterinary HA to pełnoporcjowa karma zawierająca wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów. Zawiera hydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej, które rzadziej powodują reakcję immunologiczną oraz kwasy tłuszczowe Omega-3, które pomagają zwalczać stany zapalne.

Karma dla psów z chorymi stawami Purina Veterinary JM


Karma Purina Veterinary JM produkowana jest z myślą o psach cierpiącym na schorzenia stawów lub predysponowanych do takich schorzeń. Podawanie jej wskazane jest przy stanach zapalnych stawów.

Proces leczenia chorób stawów wspomaga zwiększona zawartość EPA i długołańcuchowych kwasów tłuszczowych omega-3 i  przeciwutleniaczy - witaminy E i C.  Purina Veterinary JM zawiera umiarkowaną ilość tłuszczu, ale proporcjonalnie większą ilość białka oraz glukozaminę i chondroitynę.

Karma dla psów z chorobami nerek Purina Veterinary NF


Karma Purina Veterinary NF przeznaczona jest dla psów cierpiących na przewlekłą niewydolność nerek. Zalecana jest również w przypadkach chorób wątroby z towarzyszącą encefalopatią i kamicy szczawianowej.

Karma dla psów Purina Veterinary NF cechuje się niską zawartością fosforu i zmniejszą ilością białka, by ograniczyć uszkodzenia nerek oraz zmniejszyć ilość powstających toksyn mocznicowych. Karma ta zawiera natomiast większą ilość kwasów omega-3, co pozwala zmniejszyć nadciśnienie kłębuszkowe i ograniczać stan zapalny nerek.

Karma dla psów z nadwagą Purina Veterinary OM


Karma Purina Veterinary OM została opracowana z myślą o psach cierpiących z powodu nadwagi, wspomagając proces odchudzania.

Purina Veterinary OM charakteryzuje się wysoką zawartością dobrej jakości białek, niską zawartością tłuszczu i zwiększoną zawartością włókna. Skład taki pozwala ograniczyć kaloryczność przy jednoczesnym zachowaniu smakowitości.

Zdjęcie 1. Fotolia.com
Zdjęcie 2. Telekarma.pl


Sklep Telekarma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz