sobota, 30 listopada 2019

Zolux dla gryzoni


Zolux to profesjonalna marka, która powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb (żywieniowych i nie tylko) nawet najbardziej wymagających zwierzaków. W ofercie znajdziemy zarówno pokarmy w postaci karm bazowych, uzupełniających i dodatków, jak i liczne akcesoria pielęgnacyjne, a także wyposażenie klatek, zabawki dla pupili i produkty potrzebne na co dzień.


Zolux oferuje ponadto akcesoria stworzone z myślą o maksymalnym komforcie naszych zwierzaków, na przykład w postaci bardzo wygodnych legowisk albo specjalnych hamaków, w tym również dla fretek. Zolux jako marka ma już kilkudziesięcioletnią tradycję, budzi zaufanie klientów i możemy się spodziewać, że jeśli zdecydujemy się na coś z oferty tego producenta, będzie spełniało najwyższe standardy bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do innych marek, które skupiają się przede wszystkich na psiakach oraz mruczkach, czyli najbardziej popularnych domowych pupilach, Zolux oferuje także bogactwo różności dla gryzoni.


Klatki Zolux dla gryzoni


Klatka to pierwsze akcesorium, które kupujemy jeszcze zanim gryzoń pojawi się w naszym domu. Musi być odpowiednio duża i dopasowana do zapotrzebowań zwierzaka. Fretka musi mieć dużo przestrzeni, chomik lubi różne tunele i korytarze, koszatniczka ucieszy się z kręciołka i drabinek, świnka morska doceni porządny metraż, a królik wysokość. W zależności od tego, jakiego mamy gryzonia albo królika, klatka będzie musiała spełniać odpowiednie wymogi w kwestii wysokości, szerokości, głębokości dna, ilości pięter, drabinek czy wentylacji. Zolux oferuje zarówno klasyczne klatki składające się w kuwetowego dna i drążków, jak i nowoczesne modele terraryjne z odpowiednią cyrkulacją powietrza. Pamiętajmy, aby zawsze kierować się najpierw kwestiami bezpieczeństwa i wygody zwierzaka, a dopiero potem samą estetyką. Klatki Zolux łączą w sobie jednak i jedno, i drugie. Dostaniemy modele w wielu rozmiarach, w różnych odcieniach, z ozdobnymi elementami. Możemy zdecydować się na pustą klatkę, którą sami urządzimy, albo kupić od razu klatkę z wyposażeniem, na które zazwyczaj składa się domek, poidło, paśnik, kręciołek, drabinki. Niektóre z klatek Zolux dla gryzoni przypominają małe statki kosmiczne- są nowoczesne w formie, mają opływowy kształt, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne.

↓ KLATKI ZOLUX DLA GRYZONI ↓Wyposażenie klatek Zolux dla gryzoni


Aby klatka była wygodna, nie możemy włożyć do niej zbyt wielu akcesoriów, ponieważ w ten sposób zabierzemy cenną dla zwierzaka przestrzeń i uniemożliwimy mu normalne poruszanie się. Są jednak takie akcesoria, których w klatce zabraknąć nie może. Należy do nich miska. Podajemy w niej jedzenie i różne smakołyki. Miska najlepiej nadaje się do serwowania w niej potraw stałych. Dlaczego? Ponieważ woda może łatwo zostać z niej wylana na ściółkę. Zdarza się również, że zwierzak potraktuje miskę z wodą jako mały basen i postawi wejść do niej w całości. W okresie jesienno-zimowym może się to skończyć poważnym przeziębieniem się. Z tego powodu do miski wsypujemy i wkładamy przede wszystkim pokarmy suche. Zolux dla gryzoni oferuje wytrzymałe i ciężkie miski porcelanowe, dzięki czemu bardzo trudno je wywrócić i wysypać z nich jedzenie. Do wyboru model klasyczny oraz wyprofilowany, który zapobiega wysypywaniu pożywienia poza miskę. Wszystkie modele mają pastelowe kolory i delikatne wzory.

↓ AKCESORIA ZOLUX DLA GRYZONI ↓
Wolimy coś bardziej wyspecjalizowanego? Zolux dla gryzini ma w ofercie urocze drewniane paśniki dla gryzoni, między innymi w kształcie orzecha, jabłka, czy gruszki. Wszystkie możemy podwiesić, aby łatwiej i higieniczniej gryzoń mógł się z nich częstować. Oprócz wyposażenia podstawowego warto postawić też na rozrywkę. Nasz gryzoń będzie bardzo szczęśliwy, jeśli kupimy mu jakieś zabawki do klatki. W Zoluxie możemy wybrać drewniane wiszące zabawki, które wyglądają bardzo stylowo, są całkowicie bezpieczne i wytrzymałe. W ofercie także drewniany mostek dla gryzoni, który ustawia się w klatce. Można pod nim przechodzić albo wspinać się na jego górną część.


Specjalne akcesoria Zolux dla gryzoni


Zolux proponuje także produkty na specjalne okazje. Należą do nich między innymi akcesoria pielęgnacyjne. Gryzonie potrzebują takiej samej troski o swoje futerko, jak ma to miejsce w przypadku psiaków albo mruczków. Ponieważ jednak są o wiele mniejsze, same produkty też muszą być w drobniejszych rozmiarach. Do wyboru mamy miękką szczotkę dla gryzoni z delikatnym włosiem, które nie rani i nie podrażnia skóry zwierzaka oraz coś do walki z futrem w mieszkaniu - gumowe zgrzebło, które doskonale usuwa sierść z różnych tkanin. Przyda się do czyszczenia zarówno sofy, dywanu, jak i naszych ubrań. Wśród produktów ekstrawaganckich znajdziemy z kolei dwa rarytasy dla fretek. To wiszące legowisko oraz hamak ze specjalnymi uchwytami, który zamontujemy gdziekolwiek będzie nam się podobało. Fretka z pewnością doceni takie cudo!

↓ KLATKI ZOLUX RODY3 DLA GRYZONI ↓


Sklep TelekarmaTekst:Magdalena Dolata
Zdjęcie: Patrycja Bydlińska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz