czwartek, 19 września 2019

Nutrilove mokra karma dla kota


Mokra karma jest istotnym składnikiem diety domowych kotów. Taki rodzaj pożywienia to nie tylko prawdziwie smakowity kąsek, ale i sposób na utrzymanie w kociej diecie odpowiedniej ilości wody. Wybierając mokre danie dla mruczka, sięgajmy po produkty o krótkim i jasnym składzie. Dobrej jakości mięsne mokre kocie smakołyki odnajdziemy m.in. w ofercie marki Nutrilove.


Dlaczego w kocią dietę warto włączyć mokrą karmę?


Dziko żyjące koty rzadko kiedy pijają wodę. Zapotrzebowanie na płyny z łatwością uzupełniają one jednak, zjadając ciała upolowanych przez siebie ofiar. Podobnie na spożywanie wody zapatrują się i nasze domowe mruczki. Te jednak raczej nie wyruszają na łowy. Dobrze jest więc zadbać o to, aby w wodę zasobne było pożywienie, które trafia do ich miski.

↓ NUTRILOVE MOKRA KARMA DLA KOTA W GALARETCE ↓Zdecydowana większość kocich właścicieli maluchom swym serwuje karmy suche. Specjały te są tańsze, łatwe w przechowywaniu, bez problemu pozostawić możemy je też w kociej misce, wychodząc na parę godzin z domu. Niestety zasadniczym minusem suchego kociego jedzenia jest to, że wilgotność nie przekracza w nim zazwyczaj 8%. Dla porównania wody w karmach mokrych może być aż 78%. Z tej to właśnie przyczyny dieta mieszana składająca się i z suchej, i z mokrej karmy, wydaje się najbardziej odpowiednią propozycją dla domowych mruczków. Wprowadzając takie właśnie menu, możemy mieć pewność, że zwierzak nasz spożywać będzie należytą ilość wody.

Kolejnym atutem dobrej jakości mokrych specjałów jest to, że praktycznie w całości bazować mogą one na mięsie. Zboża w karmach suchych często wykorzystywane są w roli spoiwa ułatwiającego formowanie krokietów. Wybierając karmę dla kota, pamiętać musimy jednak o tym, że mruczki to stworzenia typowo mięsożerne. Nic więc dziwnego, że koty z tak wielką ochotą zjadają mięsne mokre przysmaki.     

↓ NUTRILOVE MOKRA KARMA DLA KOTA - PASZTETY ↓


Mokre specjały Nutrilove dla kota


Koci właściciele dobrze wiedzą o tym, że domowe mruczki z powodzeniem pretendować mogą do miana najbardziej kapryśnych zwierzaków. Nierzadko porządnie trzeba się więc postarać, by skomponować takie codzienne menu, które trafi w gusta prawdziwie wybrednego zwierzaka. W przypadku kotów grymaszących przy misce warto sięgać po specjały różniące się od siebie nie tylko smakiem, ale i konsystencją. Marka Nutrilove przygotowując swe propozycje, wzięła pod uwagę te wysublimowane kocie gusta. Tak też wśród mokrych karm Nutrilove dla kota odnajdziemy pasztety z kaczki lub cielęciny, zamknięte w saszetki, gotowane na parze filety z kurczakiem, wołowiną bądź łososiem lub puszki z kawałkami wieprzowiny czy kurczaka w galarecie. 

Czym wyróżniają się mokre karmy Nutrilove?


Niezależnie od tego, po jaką mokrą karmę Nutrilove dla kota sięgniemy, możemy być pewni, że do miski naszego pupila trafią smaczne i zdrowe kęsy. Dania sygnowane tym logiem nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie, nie dodano też do nich barwników, konserwantów, sztucznych aromatów czy cukru. Ponadto jak na porządne kocie przysmaki przystało, do czynienia mamy tu z prawdziwie mięsnymi propozycjami. Pasztety w 100% bazują na białku pochodzenia zwierzęcego, w puszkach jest go 92%, w saszetkach zaś 82%. Ponadto każda z proponowanych tu opcji spokojnie pretendować może do miana dobrze zbilansowanej, pełnoporcjowej karmy. Wraz z mokrym daniem Nutrilove kot nasz otrzyma więc pożywienie zasobne we wszystkie niezbędne mu składniki odżywcze oraz w wodę.

↓ NUTRILOVE MOKRA KARMA DLA KOTA - FILECIKI↓

Sklep Telekarma


Tekst: Małgorzata Paszko 
Zdjęcie: ©  Nektarstock — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza