środa, 29 października 2014

Karmy Royal Canin Life Style dla psów

Karmy Royal Canin Life Style dla psów
Przedstawiamy innowacyjne karmy dla psów: Royal Canin Life Style. To doskonale zbilansowane produkty, jakich do tej pory na polskim rynku nie było. Adresowane są do zwierząt o bardzo specyficznych potrzebach: dla psów żyjących w miastach (linia Royal Canin Urban Life), dla psów aktywnych, (Royal Canin Sporting Life) oraz psów przebywających głównie w domu (Royal Canin Indor Life). Karmy te można kupić w Zoologicznym Sklepie Internetowym Telekarma.pl

Linia karm Royal Canin Indor Life dla psów żyjących głównie w domu


Karma Royal Canin Indoor Life Adult Small dla dorosłych psów ras małych

W dzisiejszych czasach życie wielu psów ras małych toczy się głównie w czterech ścianach, zwłaszcza w miastach. Specyficzny tryb życia, jaki wiodą, wymaga odpowiedniej diety. Najbardziej oczywistym jest to, że psy te są bardzo mało aktywne, a tym samym narażone na otyłość, co niekorzystnie odbija się na ich zdrowiu. Karma Indoor Life Adult Small wspomaga utrzymanie idealnej kondycji ciała, dzięki optymalnej kaloryczności, dostosowanej do zmniejszonego zapotrzebowania energetycznego. Ponieważ wielu przedstawicieli tych ras, podobnie jak koty, korzysta z kuwety, receptura karmy została wzbogacona o związki redukujące zapach i objętość odchodów. Karma wpływa również korzystnie na stan skóry i sierści oraz zębów i jamy ustnej zwierząt.

Linia karm Royal Canin Sporting Life dla psów

Produkty te przeznaczone są dla dorosłych i aktywnych psów. Karm tego typu jest na rynku zoologicznym dużo, czym zatem wyróżnia się linia Royal Canin Sporting Life? To, że jako jedyne uwzględniają one rodzaj aktywności fizycznej.

Karma Royal Canin Sporting Life Endurance 4800 dla dorosłych psów wszystkich ras

Przeznaczona jest dla zwierząt, które potrzebują energii podczas długotrwałego i nieprzerwanego wysiłku (np. całodniowego) o stałym natężeniu. Adresowana jest zatem między innymi do psów myśliwskich, pasterskich, stróżujących, obronnych czy należących do służb mundurowych.

Źródłem tej energii jest przede wszystkim tłuszcz, którego zawartość w karmie Sporting Life Endurance wynosi aż 30%. produkt cechuje się też dużą zawartością białka (32%), co sprzyja utrzymaniu optymalnej masy mięśniowej. Unikalny skład produktu wspomaga też prawidłowe funkcjonowanie stawów, trawienie i ochronę organizmu psa przed wolnymi rodnikami.

Karma Royal Canin Sporting Life Trail 4300 dla dorosłych psów wszystkich ras

Royal Canin Sporting Life Trail 4300 jest karmą dla psów wykonujących wysiłek stały i długotrwały, liczony w godzinach, taki jak np. w dog trekkingu. Zwiększa wytrzymałość zwierzęcia i poprawia kondycję jego mięśni, co pozytywnie wpływa na sportowe wyniki psa na długich trasach.

Produkt zawiera między innymi 28% węglowodanów i 21% tłuszczy. Obydwa rodzaje składników dostarczają zwierzętom energii, ale węglowodany w początkowej fazie wysiłku, a tłuszcze w dalszej, zwiększając wydajność organizmu. Inne związki wchodzące w skład karmy Sporting Life Trail 4300 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie stawów i układu trawiennego oraz chronią organizm przed wolnymi rodnikami.

Karma Royal Canin Sporting Life Agility Small 4100 dla dorosłych psów ras małych

Ta przeznaczona dla małych ras karma opracowana została z myślą o psach, które wykonują wysiłek krótkotrwały, ale bardzo intensywny. Przykładem mogą tu być osobniki startujące w biegach sprinterskich, flyball lub agility.

Źródłem energii przy tego typu wysiłku są przede wszystkim węglowodany, których zawartość w omawianym produkcie wynosi 40%. Kompozycja karmy pozwala również utrzymać psa w idealnej kondycji fizycznej, chronić jego stawy i organizm oraz wpływac na prawidłowy przebieg procesów trawienia.

Linia karm Royal Canin Urban Life dla psów 

Psy mieszkające w miastach, zwłaszcza dużych, przez całe życie narażone są na zanieczyszczenia powietrza, hałas, tłok i ruch uliczny. Ma to negatywny wpływ na ich zdrowie.

Karmy z serii Urban Life zawierają nie tylko zestawy antyoksydantów, które wspomagają organizm psa w walce z wolnymi rodnikami, ale także innowacyjny bioskładnik - hydrolizowane białko rybie, redukujące odczuwany przez niego stres i napięcie psychiczne.

Dzięki unikalnej technologii produkcji kształt, tekstura i rozmiar krokietów ułatwiają jedzenie i zachęcają do żucia, co sprzyja zdrowiu jamy ustnej. Doskonale zbilansowany skład zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu na wszystkich etapach życia psów: od młodości, poprzez dorosłość, do starości.

W linii Royal Canin Urban Life dostępne są:

  • Karma Royal Canin Urban Life Junior Small, która przeznaczona jest dla szczeniąt psów ras małych;
  • Karma Royal Canin Urban Life Adult Small dedykowana dorosłym psom ras małych;
  • Karma Royal Canin Urban Life Senior Small dla starszych psów ras małych;
  • Karma Royal Canin Urban Life Junior Large, którą opracowano z myśl o szczeniętach ras dużych;
  • Karma Royal Canin Urban Life Adult Large dla dorosłych psów ras dużych
  • Karma Royal Canin Urban Life Senior Large przeznaczona dla starszych psów ras dużych

Zdjęcie: Fotolia.com
 
Sklep Telekarma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz