środa, 21 maja 2014

Karmy Brit Care dla kotów

Z przyjemnością informujemy, że do naszego sklepu wprowadziliśmy nowe produkty marki Brit – Karmy Brit Care dla kotów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje!

Marka Brit należy do prywatnej rodzinnej firmy, która została założona w 1994 roku w Czechach i eksportuje swoje wyroby do 48 państw na całym świecie. W procesie produkcji firma wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości surowców, a jej karmy nie zawierają produktów modyfikowanych genetycznie (GMO) i składników negatywnie wpływające na zdrowie zwierząt. Proces produkcji firmy Brit posiada certyfikat spełniający wymagania norm ISO 9001 i norm jakościowych HACCP.

Od chwili, gdy zaczęliśmy je sprzedawać, karmy tej marki cieszą się dużym uznaniem wśród właścicieli kotów. Do ich popularności przyczynia się ich doskonała jakość i bardzo atrakcyjna cena. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę o linię Brit Care (do tej pory sprzedawaliśmy karmy Brit Premium)

Karmy Brit Care dla dla kotów zaliczamy do klasy Super Premium, czyli są to produkty z najwyższej półki. Cechuje je wysoka zawartość mięsa, które jest dla kotów najbardziej wartościowym pokarmem.. Dodatkowym atutem karm Brit Care to, że są hypoalergiczne – producent poleca je dla kotów, które cierpią z powodu alergii pokarmowej.

Karmy Brit Care dla kotów będziemy sprzedawać w opakowaniach 7,5 kilogramowych oraz 2 kilogramowych.

Sklep Telekarma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz