piątek, 16 maja 2014

Brylant Premium – Osikowa ściółka dla zwierząt domowych

Brylant Premium – Osikowa ściółka dla zwierząt domowych
Z przyjemnością informujemy, że w Sklepie Internetowym Telekarma.pl pojawiła się absolutna nowość na polskim rynku zoologicznym: Brylant Premium, czyli osikowa ściółka dla kotów i innych małych zwierząt domowych.

Brylant Premium jest wyjątkowo wydajną (1 kilogram wchłania aż do 3 litrów moczu), w 100% naturalną i ulegającą biodegradacji granulowaną ściółką dla zwierząt. Produkowana jest z drewna osikowego, które pochodzi z lasów stanu Wisconsin w USA.

Osikowa ściółka zapewnia Twoim zwierzętom utrzymanie higieny na najwyższym poziomie, co gwarantuje ich bezpieczny rozwój, zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki zasadowemu odczynowi nie zawiera szkodliwych dla organizmu fenoli – związków organicznych, które mogą uszkadzać komórki w organizmach zwierząt. Wolna jest także od alergenów, pasożytów, drobnoustrojów i grzybów.

Brylant Premium nie pyli się i nie przykleja do łap i sierści, dzięki temu nie jest roznoszony po mieszkaniu przez zwierzę. Przypadkowo połknięty, rozpada się na włókna i bezpiecznie przechodzi przez układ trawienny, dlatego polecany jest szczególnie dla kociąt, które czasami zjadają ziarenka żwirku.

1 komentarz:

  1. Szczerze przyznam że nie znałam wcześniej tego sklepu, ale chetnie zajrzę co mają w asortymencie :)

    OdpowiedzUsuń