wtorek, 19 maja 2020

Karmy dla kotów Sanabelle

Karmy dla kotów Sanabelle

Nasz mruczek powinien się zdrowo odżywiać każdego dnia. To dzięki wysokiej jakości składnikom odżywczym może się prawidłowo rozwijać, nabierać sił, budować odporność. Zła dieta fatalnie odbija się na stanie zdrowia pupila, prowadzi do nadwagi, kłopotów z nerkami, ma też duży wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego, który zostaje przeciążony. Zła dieta to również początek alergii pokarmowych, cukrzycy, zmian nowotworowych i oczywiście otyłości, która może mieć fatalnie skutki i często jest, niestety, bagatelizowana przez właścicieli futrzaków. Postawmy zatem na dobrą, pełnowartościową i nieuczulającą karmę, która dodatkowo zasmakuje mruczkowi. Jedną z marek, którą warto bliżej poznać, jest z pewnością Sanabelle, oferująca dobrej jakości pokarmy w przystępnych cenach.


Co wyróżnia karmy Sanabelle dla kotów?


Karmy dla kotów Sanabelle wyróżnia przede wszystkim wysoka zawartość mięsa w produktach. Trzeba pamiętać, że mruczki to zdeklarowani mięsożercy i białko zwierzęce jest im bezdyskusyjnie potrzebne do normalnego funkcjonowania na co dzień. Karmy Sanabelle to nie tylko dobre jakościowo białko (oczywiście pochodzenia zwierzęcego, czyli z mięsa), ale też zdrowe tłuszcze zwierzęce, kwasy omega-3 i omega-6 oraz tauryna. Ten niepozorny aminokwas, który znajdziemy (w naturalnej formie) przede wszystkim w mięsie… myszy, ma ogromny wpływ na cały organizm futrzaka, pełni ważną rolę w kształtowaniu się układu nerwowego czy krwionośnego. Niedobór tauryny u kocich mam może się skończyć bardzo poważnymi wadami i uszkodzeniami płodów. Ponadto karmy Sanabelle zawierają probiotyki osłaniające koci układ pokarmowy, przeciwutleniacze wspomagające naturalną witalność pupila oraz komplet witamin i minerałów.

Karmy dla kotów Sanabelle
wyróżnia też duża gama smaków i kompozycji. Nawet wybredny mruczek znajdzie w ofercie coś dla siebie, bo Sanabelle oferuje karmy oparte na różnych gatunkach mięsa oraz ryb. Jako dodatki znajdziemy w pokarmach pełnowartościowe owoce i warzywa, a także zioła.

↓ SUCHE KARMY DLA KOTÓW SANABELLE ↓
Czego z kolei nie znajdziemy w karmach dla mruczków Sanabelle? Przede wszystkim chemii w postaci konserwantów, sztucznych barwników, ulepszaczy i zapychaczy. Wiele karm Sanabelle jest także wolna od zbóż, więc są doskonałą propozycją żywieniową dla kocich alergików. To właśnie zboża, a szczególnie niektóre ich gatunki znajdują się na pierwszym miejscu czarnej listy substancji wywołujących liczne alergie pokarmowe. Specjalna karma Sanabelle No Grain nie zawiera żadnych zbóż, jest zatem idealna dla pupili z nadwrażliwością pokarmową, alergiami, ale też dla tych futrzaków, które nie tolerują glutenu. Reszta pokarmów Sanabelle zawiera bardzo małe ilości zbóż i to wyłącznie tych wysokiej jakości.

Oferta karm Sanabelle dla kotów


Aby nie pogubić się w bogactwie karm dla kotów Sanabelle, warto spojrzeć na nie pod kątem różnych linii, przedziałów wiekowych i propozycji dietetycznych dla wyjątkowo wymagających pupili.

Mamy zatem do wyboru karmy dla kociąt, oferta obejmuje także produkty dla kotek będących w ciąży i karmiących młode. To lekkostrawne i delikatne dla żołądka produkty, które oparte są na drobiowym mięsie i warzywnych dodatkach. W ofercie dla dorosłych zwierzaków mamy do wyboru między innymi karmę dla mruczków ras dużych (norweskie leśne czy Maine Coony) albo dla pupili z bardzo wrażliwym układem pokarmowym i z problemami z niestrawnością. Do wyboru mamy też karmy dla ulubieńców wychodzących na dwór oraz tym siedzących w domu. Nasz futrzak potrzebuje czegoś specjalnego? Sięgnijmy po karmy Sanabelle na specyficzne zapotrzebowania dietetyczne. Znajdziemy tu pokarmy wzmacniające kondycję sierści, osłaniające nerki i układ moczowy zwierzaka, specjalne produkty dla mruczków na diecie albo po zabiegu sterylizacji oraz karmy wspomagające walkę z kamieniem nazębnym. Sanabelle nie zapomina także o starszych zwierzakach, w ofercie mamy karmę dla kocich seniorów o obniżonej zawartości tłuszczów, za to z przeciwutleniaczami, kompleksem witamin i minerałów.

Wśród smaków mamy do wyboru delikatny drób, egzotyczne mięso strusia, jagnięcinę, kaczkę czy pstrąga. W produktach nie zabraknie także dodatku wątróbki, hydrolizowanego białka, siemienia lnianego, włókna, drożdży, cykorii, żurawiny czy kwiatu nagietka.

Sanabelle oprócz karm ma w ofercie także przysmaki z kaczką i granatem, jagnięciną i czarnym bzem, mintajem i figą oraz pstrągiem i borówką. Do wyboru też smakołyki do zadań specjalnych - wspomagające chrząstki i kości, odkłaczające albo czyszczące zęby.

↓ PRZYSMAKI SANABELLE DLA KOTÓW ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Magdalena Dolata
Zdjęcie: © Lightspruch -  istockphoto.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz