środa, 19 grudnia 2018

Karma Miamor dla kota


Mokre karmy idealnie trafiają w gust wielu kotów. Jeśli nasz mruczek jest wielbicielem tego typu specjałów, z pewnością powinniśmy poszukać dla niego produktu o naprawdę wysokiej jakości. Warto zwrócić więc szczególną uwagę na wilgotne karmy Miamor dla kotów. Wśród nich znajdziemy produkty, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wrażliwych i wybrednych futrzaków.

Czym wyróżniają się karmy Miamor dla kota?


Mokre karmy Miamor dla kotów przygotowane są przez niemiecką firmę Finner. Oferta produktów jest niezwykle szeroka, dzięki czemu możemy łatwo dobrać pożywienie do preferencji naszego mruczącego pupila. Pokarmy Miamor dostępne są w wielu różnych formach, wariantach smakowych i opakowaniach. Dodatkowo niektóre z nich mogą być stosowane jako pokarmy podstawowe, a inne sprawdzą się doskonale w roli przekąsek. Karmy możemy również bez problemu dopasować do wieku czy szczególnych potrzeb naszego futrzaka Tym, co łączy wszystkie produkty marki Miamor, jest jednak wysoka jakość. Karmy wytwarzane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych surowców. Ich receptura opiera się przede wszystkim na mięsie. Pokarmy Miamor są wyjątkowo lekkostrawne i bardzo dobrze przyswajalne. Nie obciążają zatem niepotrzebnie układu pokarmowego mruczków i nie wywołują problemów trawiennych. Koty docenią produkty Miamor także za ich nieprzeciętny smak i aromat. Wysoka smakowitość wilgotnych specjałów sprawia, że nie oprze się im nawet koci niejadek. 

Rodzaje pokarmów Miamor dla kota


Producenci pokarmów Miamor przygotowali pyszne żywieniowe propozycje dla zwierzaków o różnych wymaganiach. Miamor Feine Filets to linia produktów dedykowanych prawdziwym kocim smakoszom. Wyśmienite mięsne fileciki w galaretce spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych futrzaków. Pokarmy Feine Filets wyróżniają się wysoką wartością odżywczą i niską zawartością tłuszczu. Z tego względu nadają się również dla kotów mało aktywnych, starszych i z tendencją do nadwagi. Specjały nie zawierają produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego ani sztucznych dodatków. Nie podrażnią więc żołądka wrażliwych mruczków.

↓ KARMY DLA KOTA MIAMOR FEINE FILETS ↓Kolejną smakowitą ofertą dla kotów są produkty z serii Miamor Ragout Royale. Pokarmy te składają się z mięsnych kawałków zanurzonych w galaretce. Są zatem bardzo delikatne i dobrze przyswajalne. Do wyboru mamy m.in. karmy z indykiem, łososiem czy królikiem. Pożywienie Miamor Ragout Royale zostało wzbogacone niezbędnymi minerałami. Nie zawiera natomiast żadnych sztucznych konserwantów ani barwników.

↓ KARMY DLA KOTA MIAMOR RAGOUT ROYALE ↓Z myślą o kotach po sterylizacji, mruczących seniorach, kociętach i futrzakach z tendencją do tycia powstała linia wilgotnych pokarmów Miamor Milde Mahlzeit. Produkty te stworzono wyłącznie z czystego i lekkostrawnego mięsa, bulionu oraz warzyw. Są więc one pozbawione podrobów i kości, które mogą powodować dolegliwości trawienne u szczególnie wrażliwych zwierzaków. Karmy Miamor Milde Mahlzeit charakteryzują się niską zawartością tłuszczu, dlatego skutecznie minimalizują ryzyko otyłości u leniwych futrzaków.

↓ KARMY DLA KOTÓW MIAMOR MILDE MAHLZEIT ↓Miamor Pastete to wyjątkowe specjały w formie mięciutkiego, wybornego pasztetu. Pupilowi możemy zaoferować m.in. przysmaki z kurczakiem, tuńczykiem, łososiem, pstrągiem lub królikiem. Karmy Miamor Pastete cechuje zrównoważony poziom magnezu, który chroni mruczki przed powstawaniem kamieni moczowych.

↓ KARMY DLA KOTÓW MIAMOR PASTETE ↓


Produkty z linii Miamor Feine Filets Naturelle kuszą każdego kota kawałkami filetów oblanych wykwintnym sosem. Ich miękka konsystencja i naturalny smak sprawiają, że odpowiadają nawet bardzo wymagającym zwierzakom.

↓ KARMY DLA KOTA MIAMOR FEINE FILETS NATURELLE ↓Specjalnie dla wrażliwych futrzaków, ze skłonnością do alergii lub nietolerancji pokarmowej, przygotowano karmy Miamor Sensibel. Produkty z tej serii mogą być stosowane jako pełnoporcjowe pokarmy podstawowe. W poszczególnych karmach zastosowano tylko jedno źródło białka i węglowodanów. Dodatkowo wykorzystano wyłącznie bezpieczne i lekkostrawne surowce (np. ryż, makaron, ziemniaki, cielęcinę), które rzadko wywołują u kotów niepożądane reakcje. Dania Miamor Sensibel odznaczają się też wysoką zawartością mięsa (57%), dlatego świetnie zaspokajają kocie potrzeby.

↓ KARMY DLA KOTA MIAMOR SENSIBLE ↓Jak prawidłowo podawać kotu karmy Miamor?


Karmy Miamor dla kotów, podobnie jak inne mokre pokarmy, najlepiej zużyć w ciągu jednego dnia po otwarciu. Jeśli nasz pupil nie jest w stanie zjeść całej zawartości puszki lub saszetki w ciągu jednego posiłku, warto pozostałe pożywienie umieścić w lodówce. Pamiętajmy ponadto, że pokarmy uzupełniające Miamor (np. Feine Filets) nie mogą być podstawą diety naszego pupila, ale tylko jego smakowitym uzupełnieniem, podawanym od czasu do czasu. Jeślim natomiast chcemy karmić kota wyłącznie mokrymi specjałami Miamor, zdecydujmy się na karmy pełnoporcjowe (np. Sensible, Ragout Royal). Koniecznie zadbajmy również o dopasowanie dawki pokarmu do wieku i poziomu aktywności naszego zwierzaka.

Sklep Telekarma
 

Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Milles Studio - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz