poniedziałek, 15 grudnia 2014

Preparaty uspokajające dla psów i kotów, czyli Sylwester i Święta bez stresu

Preparaty uspokajające dla psów i kotów, czyli Sylwester i Święta bez stresu
Okres świąteczno-noworoczny to dla nas najprzyjemniejsze dni w roku. Dla naszych domowych pupili już niekoniecznie, szczególnie dla tych, które cenią sobie spokój i ciszę. Świąteczny rozgardiasz jest dla wielu psów i kotów bardzo stresujący, nie mówiąc już o huku fajerwerków w sylwestrową noc. Na szczęście możemy pomóc im przetrwać te trudne dla nich chwile.

Rozwiązaniem są preparaty uspokajające dla psów i kotów. Nie chodzi jednak o silne substancje medyczne, tylko o środki ziołowe. Cechują się one łagodnym działaniem, nie otępiając zwierzęcia i co najważniejsze nie mają skutków ubocznych. W naszym sklepie zoologicznym sprzedajemy dwa ich rodzaje: krople BEAPHAR NO STRESS SPOT ON oraz tabletki STRESS OUT.

 ↓ PREPARATY NA USPOKOJENIE DLA KOTÓWPreparat uspokajający dla psów i kotów STRESS OUT


Stress Out jest preparatem produkowanym na bazie tryptowafanu, dziurawca i tauryny. Zmniejsza napięcie mięśniowe i nadmierne pobudzenie oraz zwiększa uczucie zadowolenia. Najlepiej zacząć go podawać na 3-4 dni przed stresującą sytuacją, wówczas jego działanie jest najskuteczniejsze. Jego działanie utrzymuje się do 3-4 dni po zaaplikowaniu ostatniej dawki.

Problemem w przypadku kotów może być podanie tego preparatu - ze względu na jego formę. Koty bowiem są bardzo oporne w jedzeniu tabletek. Rozwiązaniem jest jej rozdrobnienie, wymieszanie z wodą i wstrzyknięcie do pyszczka przy użyciu strzykawki.

Preparaty uspokajające dla psów i kotów  BEAPHAR NO STRESS SPOT ON


No Stress Spot On jest idealnym wyborem dla opiekunów zwierzaków, którym podanie tabletki graniczy z cudem. Preparat ten dostępny jest bowiem w postaci kropli, który aplikujemy bezpośrednio na skórę zwierzaka (najlepiej na karku).

Ampułki No Stress Spot On zawierają wyciąg z waleriany,  Po jednorazowym zastosowaniu, jego działanie utrzymuje się do 1 tygodnia. Nie należy jednak kąpać pupila, ponieważ zmniejsza to skuteczność preparatu. W przypadku silnego przemoczenia, zaleca się ponowne zakroplenie środka.


↓ PREPARATY NA USPOKOJENIE DLA PSÓW ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Telekarma.pl
Zdjęcie: Fotolia.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz