wtorek, 12 sierpnia 2014

Obroże solarne dla psów

Obroże solarne dla psów
Po zmroku, w ciemnościach nasz pies staje się niemal całkowicie niewidoczny, szczególnie, jeśli jest ciemno umaszczony. Nie wiemy zatem, gdzie się znajduje po spuszczeniu ze smyczy, może wiec nam się zgubić. Niestety, nie widzą go również inni, np. rowerzyści, a to niesie za sobą ryzyko wypadku. Rozwiązaniem są obroże emitujące światło takie, jak obroża solarna marki Comfy, która jest dostępna w sklepie Telekarma.pl

W odróżnieniu od innych świecących obroży, obroża solarna zasilana jest energią słoneczna, dzięki umocowanej do niej niewielkiej baterii słonecznej. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala nam zaoszczędzić pieniądze (nie musimy co jakiś czas kupować normalnych baterii), ale jest również proekologiczne (zużyte baterie zanieczyszczają środowisko).

Bateria słoneczna na obroży może doładowywać się podczas spacerów w ciągu dnia, ale może być również odpięta i położona na słońcu.  W pełni naładowana może świecić bez przerwy przez 5 godzin (światłem ciągłym lub migającym). Efekt świecenia jest dodatkowo wzmocniony przez fosforyzujący pasek na obroży.

Obroże solarne dostępne są w sklepie Telekarma.pl w dwóch rozmiarach:

  • Rozmiar S-M: Całkowita długość 55cm, szerokość 2,5cm. Przeznaczona jest dla psów o obwodzie szyi od 40 do 50 cm.
  • Rozmiar L-XL: Całkowita długość 65cm, szerokość 2,5cm. Przeznaczona jest dla psów o obwodzie szyi od 45 do 60 cm.


Sklep Telekarma
Obroże solarne dla psów
Tekst: Telekarma.pl
Zdjęcie 1.: Fotolia.com
Zdjęcie 2.: Telekarma.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz