środa, 13 lutego 2019

Mokra karma dla psa


Zależnie od gabarytów naszego pupila mokra karma dobrze sprawdza się w roli podstawowego jedzenia bądź pysznego dodatku. Atutem dań z puszki jest nie tylko ich niepowtarzalny smak i aromat. Po przysmaki te warto sięgać również z powodu wielu innych ich zalet. Jakich? 

poniedziałek, 11 lutego 2019

Karma Miamor dla kociąt


Mięsne karmy Miamor to wspaniałe przekąski nie tylko dla dużych, ale i dla małych kotów. Do misek młodych kociaków powinny trafiać specjały najwyższej jakości. Dzięki nim maluchy cieszyć będą się posiłkami pysznymi i dbającymi o ich zdrowie.

piątek, 8 lutego 2019

Jak oswoić psa z kotem?


W powszechnej opinii psiak i mruczek pod jednym dachem to same kłopoty. Obraz ten utrwaliły potoczne powiedzenia, przysłowia, internetowe memy czy kreskówki. Rzeczywistość wygląda jednak całkiem inaczej i nieraz adoptowanie obu pupili to początek ich pięknej przyjaźni. Oczywiście wiele zależy od wieku zwierzaków, ich charakterów, poprzednich doświadczeń życiowych oraz tego, w jakiej kolejności trafiły pod nasz dach. Choć początki oswajania psa z kotem mogą być trudne, naprawdę warto spróbować. Dwa zwierzaki w mieszkaniu mniej się nudzą, nie czują się samotne, kiedy wychodzimy do pracy, a do tego potrafią stworzyć naprawdę udany tandem.

wtorek, 5 lutego 2019

Glukozamina dla psa


Nie jest tajemnicą, że odpowiednio dobrana dieta działać może leczniczo. Istnieją takie zdrowotne przypadłości, w których wzbogacenie jadłospisu oraz wprowadzenie suplementacji jest w stanie ulżyć zwierzakowi w cierpieniu. W pewnych przypadkach psiemu organizmowi tak pomóc może właśnie glukozamina.

środa, 30 stycznia 2019

Najlepsza karma dla szczura


Choć wydawać się może, że szczury są wszystkożerne, tak naprawdę potrzebują wartościowej i dobrze zbilansowanej diety, aby prawidłowo się rozwijać. Ich organizmy są silne i przystosowują się nawet do bardzo trudnych warunków, ale należy pamiętać, że dzieje się tak w przypadku zwierzaków żyjących na wolności, które aby przetrwać, muszą wykształcić potężniejsze mechanizmy obronne.

poniedziałek, 28 stycznia 2019

Jednobiałkowa karma dla kota


Karmy jednobiałkowe to propozycje stworzone z myślą o kotach cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe. Ograniczona ilość składników zawartych w kocich specjałach radykalnie zmniejsza szansę wystąpienia reakcji uczuleniowej. Umożliwia też ona sprawne wykrycie tych produktów, z których mruczek nasz raz na zawsze powinien zrezygnować.

środa, 23 stycznia 2019

Przysmaki Brit dla kota


Mruczki to prawdziwe łasuchy (zresztą większość zwierzaków uwielbia smakołyki i nie dotyczy to tylko kotów). Ważne jest jednak, aby podawać im produkty, które nie zaszkodzą ich organizmowi. Ludzkie przysmaki zupełnie się do tego nie nadają. 

poniedziałek, 21 stycznia 2019

Paśnik dla gryzoni i królików

 

Jeśli naszymi domowymi towarzyszami są króliki bądź gryzonie, koniecznie w klatkach naszych pupili gościć musi siano. Wiele maluchów specjał ten wykorzystuje do wicia gniazda, niezbędny jest on jednak i w ich jadłospisie. Sianko przeznaczone do jedzenia musi być bardzo dobrej jakości – przede wszystkim więc jak najdłużej zachować powinno ono swą świeżość. O kwestię tę najlepiej pomoże nam zadbać specjalny paśnik dla gryzoni i królików.