środa, 10 września 2014

Zadbaj o swojego przyjaciela – wykup Ubezpieczenie na 4 łapy!

Zadbaj o swojego przyjaciela – wykup Ubezpieczenie na 4 łapy!
Już od dziś w naszym sklepie można nie tylko kupić dla swego psa i kota karmę czy akcesoria, ale także ubezpieczyć go od nieszczęśliwych wypadków. Wystarczy wykupić polisę Ubezpieczenie na 4 łapy.

Dlaczego warto ubezpieczyć swojego pupila?


Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdemu, również naszym zwierzęcym przyjaciołom.  Nawet, gdy otaczamy je najbardziej troskliwą opieką, mogą nam zaginąć, zachorować, ulec wypadkowi, itd. W takich sytuacjach dobrze jest mieć jakieś zabezpieczenie finansowe. 

Ubezpieczenie na 4 łapy jest polisą, którą wykupujemy na okres roku, a która chroni naszego psa lub kota od nieszczęśliwego wypadku lub zaginięcia. Gwarantuje ona pomoc w organizacji wizyt w lecznicach weterynaryjnych i transportu chorego pupila do nich, opiece nad chorym zwierzęciem oraz zwrot kosztów leczenia.

Ubezpieczenie na 4 łapy to także pomoc w odzyskaniu pupila w razie jego zaginięcia. To również profesjonalna pomoc prawna w przypadkach, gdy nasze zwierzę wyrządzi szkodę osobom trzecim.

Wraz z polisą ubezpieczeniową, otrzymujemy identyfikator dla psa lub kota z wytłoczonym numerem do Centrum Alarmowego.

W ramach dodatkowych usług, dla opiekunów psów i kotów, które objęte są  Ubezpieczeniem na 4 łapy uruchomiona została całodobowa infolinia weterynaryjna. Dzięki niej możemy w każdej chwili uzyskać informacje na temat dawkowania leków, rekonwalescencji, diety, itd.

Szczegółowe informacje na temat Ubezpieczenia na 4 łapy można uzyskać, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta Telekarmy, pod numer telefonu 22 424 42 42.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz